Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (19)
Plakát k filmu Red

Red /2010

Režie: Robert Schwentke

Hrají: Bruce Willis, Morgan Freeman, Helen Mirren, John Malkovich, Brian Cox

Česká premiéra: 28.10.2010

USA premiéra: 15.10.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Red

V kostce: "Trochu uondaný pokus o špionážní bžundu po dvaceti letech. Herecká esa jsou ovšem v lepší formě než tým za kamerou, takže generická zápletka a televizní režie podráží nohy původnímu záměru. Promarněná šance, kterou bylo cítit už od prvních ukázek. Někdy je ovšem smutné být sám sobě úspěšným prorokem. "

Galerie obrázků filmu Red


Recenze filmu Red

Je kapku bizarní vidět Bruce Willise v roli akčního důchodce. Ne že by na to neměl věk (vlasy mu ostatně slezly už dávno), ale definitivně se tak dostáváme do éry, ve které budeme pozorovat i nezadržitelné stárnutí těch, kteří na žánrový trůn nastoupili po Arniem a Slyovi. Ovšem zatímco Expendables byli hříčkou o tom, že "jsme staří, ale nepřipouštíme si to", comicsový RED počítá svým hrdinům všechny křížky i s úrokem. A zároveň praví, že zkušenost horlivostí nenahradíš. Možná proto tu všechn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Red


DVD a Blu-ray filmu Red

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Tak takhle našlapané obsazení v akčním filmu už jsme tu dlouho neměli. Krom pětice vedle vypsaných herců by se pod režijním vedením Roberta Schwentkeho měli objevit i Richard Dreyfuss, Julian McMahon, James Remar nebo Karl Urban. A to už je hodně zajímavá banda. A o čem že to celé bude? Bruce Willis si zahraje vysloužilého agenta Franka Mosese, jenž skončil se zabíjením a odstěhoval se na venkov, aby měl klid. Idylka ale končí v okamžiku, kdy se bývalý zaměstnavatel rozhodne jít mu po krku. Frank tedy dá dohromady svůj starý tým a společně s pomocí dalších agentů si hodlá všechno vyříkat s novým vedením agentury. Jakou ale můžou mít důchodci šanci proti mladým a špičkově vycvičeným nepřátelům? Red bude vycházet (evidentně velmi volně) z comicsu Warrena Ellise a jediné, z čeho bychom měli být trošku nervózni, je jméno režiséra, který má za sebou jen průměrný Tajemný let a romanťárnu Zakletý v čase.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.