Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu RED 2

RED 2 /2013

Režie: Dean Parisot

Hrají: Bruce Willis, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, John Malkovich, Helen Mirren

Česká premiéra: 1.8.2013

USA premiéra: 19.7.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu RED 2

V kostce: "Výměna za kamerou nebyla potřeba. Tady je vše při starém. Průměrná akce, průměrný humor a herci se baví. Příběh o partě veteránů, kteří jedou do Ruska hledat atomovou bombu, nedokáže moc strhnout a vizuálně ani příběhově člověka na zadek neposadí. Ale na druhou stranu vyloženě hluchých míst v něm také moc není. Pokud hledáte nenáročnou zábavu, dá se na Red 2 koukat. Ale to je tak všechno. "

Galerie obrázků filmu RED 2


Recenze filmu RED 2

Red 2 měl odjakživa auru filmu, který je tak trošku navíc. Jednička nebyla úplně zlá, ale rozhodně nešlo o něco, u čeho fanoušci okamžitě volali po sequelu. Výdělky však celkem překvapily a Bruce Willis v poslední době ochotně hraje naprosto v čemkoliv, takže tu jednoduše tu dvojku máme a hotovo. Část týmu je zpátky, jména nováčků vypadají na plakátech poměrně lákavě a fakt, že zmizel i režisér Robert Schwentke, taky celkem potěšil. Ještě před měsícem jsme o něm v MZ Live mluvili jako o králi...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu RED 2

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu RED 2

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: st39.6)

Z prvního Red se vyklubalo komerční překvapení. Film stál pár drobných, nevypadal nijak zajímavě a jeho hlavním lákadlem bylo to, že si v něm hraje banda důchodců na akční tajné agenty. Jenže ono to z nějakého důvodu fungovalo, z Red se stal hit a jak to tak bývá, hity Hollywood zpravidla zkouší zopakovat. Samozřejmě se stejným obsazením, ke kterému přibude několik dalších herců, jejichž vrásky už nezakryje sebelepší plastika, jen s jiným režisérem. Za kameru se tentokrát postaví Dean Parisot, člověk zodpovědný za velice příjemnou sci-fi komedii Galaxy Quest. O co ve filmu půjde, je pak docela jedno. Prostě se několik důchodců sejde a předvede moderním akčním hrdinům, že "old way is still the best way".

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.