Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu [REC] 2

[REC] 2 /2009

Režie: Jaume Balagueró, Paco Plaza

Hrají: Manuela Velasco, Leticia Dolera, Ferran Terraza, Juli Fàbregas

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 22.7.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu [REC] 2

V kostce: "Španělská lahůdka [REC] se vrací. Do baráku plného nakažených vbíhá nové maso na porážku. Totéž ve větším měřítku? Ne úplně. [REC] 2 je velmi překvapující nadstavbou, která kmitá mezi tempo-hororem a akční šlehou pod vlivem počítačových stříleček. Je v ní spousta krve a adrenalinu, ale i ryzího fanouškovského zápalu pro žánr(y). Rychle sem s trojkou!"

Galerie obrázků filmu [REC] 2

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu [REC] 2

Vetřelec -> Vetřelci. Smrtonosná zbraň -> Smrtonosná zbraň 2. Terminátor -> Terminátor 2: Den zúčtování. Dvojice, které jsou v hlavách filmových fandů neoddělitelně spojené, ochraňovány ve zlaté komůrce, kam se vejdou jen ty nejvypečenější originály a jejich sequely. Každý správný filmový požitkář si musel nesčetněkrát libovat nad těmi několika málo sériemi, které si zvládly udržet kvalitu, ale paralelně s tím měly i odvahu se nějak vyvíjet. Třeba od klaustrofobického hororu k adrenalinovému ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu [REC] 2


DVD a Blu-ray filmu [REC] 2

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Cival)

Strůjci španělské hororové pecky do toho jdou podruhé. Do baráku se spoustou nemilých překvapení se tentokrát vydává vojenská jednotka, kupodivu i ona si všechny krvežíznivé potvory natáčí na video, a pak je v syrové podobě předhazuje divákům. Může ale sequel tak kvalitního hororu vůbec dosáhnout na sílu jedničky?
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.