Rande na jednu noc

Nick and Norah´s Infinite Playlist

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Rande na jednu noc

Rande na jednu noc /2008

Režie: Peter Sollett

Hrají: Michael Cera, Kat Dennings, Alexis Dziena, Aaron Yoo, Ari Graynor

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 3.10.2008

Na DVD od: 25.5.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rande na jednu noc

V kostce: "Potkali se za trochu podivných okolností, ale hned po prvním polibku věděli, že to mezi nimi zajiskřilo. Teď mají celou noc na to, aby si k sobě našli cestu. Noc, během které se ztrácejí kamarádky, opilí gayové řídí dodávky a bývalé přítelkyně vám dělají striptýz na parkovišti. Nick a Norah je roztomilá romantická komedie, jejíž jedinou slabinou je nadbytečné množství humoru, který sem nepatří. Jinak ale pro tuhle věkovou kategorii trefa do černého."

Galerie obrázků filmu Rande na jednu noc

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Rande na jednu noc

Jmenuje se Nick a trápí ho to samé, co spoustu (nejen) mladistvých v jeho věku – dostal kopačky, ale pořád je zamilován až po uši. Bohužel jeho protějšek nejeví zájem o návrat ke starým spokojeným dobám a tak Nick začne existovat ve vesmíru a čase, který je plný zoufalých pokusů dát to nějak dohromady. Tedy než přijde ONA…ONA se jmenuje Norah a v rámci hierarchie popularity na střední hraje první loserovskou ligu. Vnímavý divák ale ví, že je to jenom proto, že nenosí ty správné růžové šaty a ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rande na jednu noc


DVD a Blu-ray filmu Rande na jednu noc

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 18:00 TOP 11: Hollywoodské propadáky, které nás mrzí Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
15.3.2017 23:00 Batman a Sebevražedný oddíl hledají scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Michael Cera patří po Superbad a Juno mezi nejzářivější mladé hvězdy. Zatím však byl vždycky buď součástí týmu nebo hrál tak trochu druhé housle. Nick and Norah`s Infinite playlist by mělo ukázat, jestli tenhle sympaťák s netypickým hereckým stylem dokáže sám utáhnout film. Zahraje si tu středoškoláka Nicka, který před několika dny dostal kopačky od své přítelkyně. A aby to bylo ještě horší, náhodou se s ní setká. A ona není sama. Aby Nick nebyl za hňupa a pro smích, rozhodne se pro extrémní řešení. Ukecá neznámou dívku, aby na pár minut předstírala, že je jeho novou láskou. A pak už to jde tak nějak mimo Nickovu kontrolu a celé to ještě může skončit hodně zajímavě. Námět k Nick and Norah`s Infinite playlist zní poměrně zajímavě, ale je otázka, jestli se režisér Peter Sollett rozhodne natočit jen další teenagerskou komedii, nebo něco víc. Potenciál by tu rozhodně byl a když budu velkým optimistou, mohlo by to celé skončit tak trochu jako teen variace na Před soumrakem a Před úsvitem. Film už má stanovené i datum české premiéry, tak se snad v lednu dozvíme, jak to celé dopadne.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.