Rande měsíce

Employee of the Month

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Rande měsíce

Rande měsíce /2006

Režie: Greg Coolidge

Hrají: Dane Cook, Jessica Simpson, Dax Shepard, Efren Ramirez, Tim Bagley

Česká premiéra: 15.3.2007

USA premiéra: 6.10.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rande měsíce

Človíka v životě potěší různá privilegia. Někdo bytostně touží po pozici nástěnkáře, jiný sní o Řádu Bílého lva, třetí se chce zase honosit titulem okresního přeborníka v kuličkách. Motivaci k aktivnímu zapojení so společnosti je třeba přiživovat trvale a neustále, a i když se systém vzájemného soutěžení neukázal jako dvakrát hlubokomyslný, na bázi lidské řevnivosti se mu daří v truhlárně i na fotbalovém mistrovství světa. I zaměstnanci Super Clubu vnímají sami sebe jako konkurenty – mezi zdmi obřího diskontního obchoďáku totiž nenajdete větší vyznamenání než papír hodnotící vaši tělesnou schránku jako nejvýkonnější, tudíž i zasluhující titul Zaměstnanec měsíce. Pro Zacka (Cook) a Vince (Shepard) se však tahle cena stane vytouženým grálem jejich profesní pouti. Ale ne jen z dlouhé chvíle a psychopatické touhy být číslo jedna. Pořekadlo „za vším hledej ženu“ totiž platí i v amerických obchoďácích. Dvojnásob v těch, ve kterých se za pokladnou dme poprsí Jessicy Simpson, která v roli Amy prý ráda chodí se Zaměstnancem měsíce. Tak co? Už vám soupeření dvou nadržených vejlupků dává smysl?

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Rande měsíce

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Rande měsíce

Pro krále regálů v Tescu nebo v Makru nechali producenti Nesvatbových (resp. nepříliš významná trojice z nich) vyrobit potenciální kult. Zkoušeli zplodit mainstreamové Mladé muže za pultem. Tedy minimálně z pohledu brigádníka, který si den co den poctivě odedře svých osm hodin při vakuování párků a doplňování polívek. Proto se komedie Grega Coolidge nevyhrabe na víc než několik desítek sekund z obchoďáku. Proto se permanentně zaplétá do řevnivosti mezi účetními, manažery, skladníky a holkami ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rande měsíce


DVD a Blu-ray filmu Rande měsíce

Zatím nevyšlo.


Související články

19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
15.2.2017 09:00 Drb týdne: Popis teaseru Star Wars: Epizody VIII Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
31.12.2016 02:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Prosinec 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.12.2016 12:00 Aquaman dorazí později Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
25.11.2016 14:17 Zemřel Krakonoš František Peterka Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.