Rambo: Do pekla a zpět

Rambo

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (104)
Plakát k filmu Rambo: Do pekla a zpět

Rambo: Do pekla a zpět /2008

Režie: Sylvester Stallone

Hrají: Sylvester Stallone, James Brolin, Kim Dickens

Česká premiéra: 21.2.2008

USA premiéra: 25.1.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rambo: Do pekla a zpět

V kostce: "John Rambo se vrátil. Řádí v džungli, seseká víc nepřátel než ve všech předchozích dílech dohromady, ale přes veškerou snahu se pokroku nevyhne. Dvacetiletý stín překročil Stallone se ctí, nikoliv však bez rozpačitých kompromisů. I tak klobouk dolů."

Galerie obrázků filmu Rambo: Do pekla a zpět


Recenze filmu Rambo: Do pekla a zpět

Když vyhrožoval návratem Arnie, nemohli jsme se dočkat. Když se ohlížel Sly, trochu jsme se báli. Meditace mezi provazy se vydařila a tak se z ringu vydal rovnou do džungle. Červená čelenka, nejlepší luk na světě a pořádný kinžál za pasem. Propriety, které uznává každý fanda akčního žánru. Jsou zpátky i s majitelem, uprostřed nejobávanější válečné zóny současnosti.O scénáři čtvrtého Ramba se spekulovalo bezmála deset let. Rodinná story, teroristická infiltrace, Bin Ládin, Unabomber, konkurenc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rambo: Do pekla a zpět


DVD a Blu-ray filmu Rambo: Do pekla a zpět

Zatím nevyšlo.


Související články

15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
22.2.2017 13:00 Téma: Které hollywoodské studio vyhraje rok 2017? (2/2) Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
22.1.2017 22:29 Shyamalan je zpět! Rozpolcený zničil Dieselovo xXx Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků

Na obzoru   (autor: imf)

John Rambo se vrací. Po restartu Rockyho Sylvester Stallone konečně přesvědčil producenty o tom, aby mu dali pár milionů a on se mohl znovu chopit meganože a odjet do džungle porcovat nezbedné rákosníky. Chvíli to vypadalo, že nám zcivilní, ostříhá se nakrátko a bude honit šílené americké důchodce, ale nakonec je to návrat ke kořenům se vším všudy. Stárnoucí John se živí překupnictvím armádních přebytků (jen do dobrých rukou :) někde v Thajsku a když ho parta zdravotníků požádá o pomoc při cestě do Myanmaru (bývalé Barmy), vzkáže jim, že by tam vážně chodit neměli. Jenže doktoři jsou tvrdohlaví a stejně jdou. A než stihnou říct "švec", už jim tamní vojáci nasazují elektrody a snaží se jim ukázat, že ty resuscitační šoky vlastně nejsou tak příjemné, jak to ve filmech vypadá. John si odfrkne, popadne čelenku a běží na pomoc. Zbytek už asi všichni znáte. Kdo by chtěl staříka Stallonea odepsat, ten by se měl podívat na první obrázky a také video. Sly opět režíruje a napsal si i scénář, takže se plnými silami postará o to, aby John Rambo odešel se ctí. A zatím to vypadá celkem nadějně.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.