Rallye smrti

Death Race

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (18)
Plakát k filmu Rallye smrti

Rallye smrti /2008

Režie: Paul W. S. Anderson

Hrají: Jason Statham, Ian McShane, Joan Allen, Natalie Martinez, Max Ryan

Česká premiéra: 20.11.2008

USA premiéra: 22.8.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rallye smrti

V kostce: "V budoucnosti se závodí ve vězení na život a na smrt. Dojeď první a půjdeš domů. Další místa se nepočítají. Teď je ale ve hře Jason Statham. A je hodně naštvaný. Absolutní akční béčko, které jede jako dobře promazaný stroj. Režisér Anderson má nápady a nebojí se je použít, takže se připravte na poctivé násilí, rockovou hudbu a drsňácké hlášky v tom nejlepším podání. Co na tom, že je to celé neskutečná pitomost?"

Galerie obrázků filmu Rallye smrti


Recenze filmu Rallye smrti

Jasona Stathama máme v redakci hodně rádi. Na rozdíl od konkurenčních akčních bijců se ještě nenechal ukecat do žádné dětinské komedie a jeho britský přízvuk a přirozené charisma zkrátka funguje, ať už padouchy střílí, nebo je mlátí hlava nehlava. Statham má však velkou smůlu na režiséry a potom, co se zesměšnil v akční pitomosti War a ještě se nechal drezůrovat Uwe Bollem v Dungeon Siege, měli jsme o něj trošku strach. Režisér Paul W. S. Anderson totiž také nemá nejlepší pověst. Rallye smrti...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rallye smrti


DVD a Blu-ray filmu Rallye smrti

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.3.2017 13:00 FOTO: "Pravá" princezna Leia v Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jason Statham zatraceně pokouší osud. Potom, co se v Kurýrech předvedl jako charismatický kostilam a v Zastav a nepřežiješ ukázal, že slovo „divočina“ má víc významů, ztratil pár bodů v pekelně mizerném the War. A příští rok spojí síly s Uwe Bollem a Paulem W. S. Andersonem. Tedy s režiséry, jejichž fan cluby zejí prázdnotou víc, než stánky vietnamských trhovců v Dubaji. Death Race je remakem kultovního béčka ze sedmdesátých let, ve kterém se David Carradine a tehdy neokoukaný Sylvester Sallone stali účastníky automobilového závodu, ve kterém řidič sbíral body mimo jiné za to, že přejížděl chodce. Bylo to bizarní, úchylné a zábavné. Těžko říct, jestli se krvavých přechodů dočkáme i tentokrát, každopádně příběh vypráví o vězni, kterého pár týdnů před propuštěním ředitelka kriminálu naverbuje do smrtelně nebezpečného závodu, ve kterém se utká se svými muklovskými kolegy. Pokud se Paul Anderson naladí na tu správnou béčkovou vlnu a nechá herce pořádně šlápnout na plyn v akčních scénách, nemuselo by být Death Race úplně špatné. Otázka je, jak si tahle béčková šílenost povede tváří v tvář technologicky nabušenému Speed Racerovi.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.