Rallye smrti 2

Death Race 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Rallye smrti 2

Rallye smrti 2 /2011

Režie: Roel Reiné

Hrají: Luke Goss, Sean Bean, Ving Rhames, Danny Trejo, Robin Shou

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Rallye smrti 2

V kostce: "Bankovní lupič Carl Lucas skončil za katrem a stal se jedním z účastníků vězeňského automobilového závodu, při němž jde o život. Dokáže přežít a stane se z něj hvězda? A nebo se mu povede opustit brány kriminálu? I přes nižší rozpočet nabízí Rallye smrti 2 velké množství dobře natočené akce, nekompromisního násilí a větší než obvyklé množství černého humoru. Pokud vám sedla jednička, neváhejte ani chvíli. Tohle videobéčko by totiž neurazilo ani v kině. "

Galerie obrázků filmu Rallye smrti 2


Recenze filmu Rallye smrti 2

Je veřejně známým faktem, že Paul W. S. Anderson neumí natočit dva dobré filmy po sobě. Obyčejně vypustí do světa nekoukatelný blivajz, po němž ho většina lidí odepíše, aby po dvou letech příjemně překvapil nějakým sympatickým béčkem. Rallye smrti takovým překvapením bylo. Od začátku do konce našlapaná akční jízda, ve které Jason Statham v ozbrojeném bouráku závodil ve vězení s bandou sociopatů, vrahů a magorů, v kinech sice moc nevydělala, tvůrci si ale nejspíš řekli, že by byla velká škoda ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Rallye smrti 2

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Rallye smrti 2

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Rallye smrti byla velmi příjemné překvapení, které ukázalo, že Paul W. S. Anderson přeci jenom možná umí režírovat. Výborné automobilové honičky, poctivé béčkové násilí a Jason Statham v hlavní roli, to všechno fungovalo v rámci možností výborně. V kinech sice film rekordy netrhal, fandy si ale našel. A ti by se měli pomalu začít chystat na dvojku, respektive na prequel. Podíváme se na vězeňsko-závodnickou kariéru řidiče, který si říká Frankenstein, a údajně i zjistíme, jak brutální závod, v němž se na auta montují plamenomety a do cíle se v jednomu kuse dostane jen ta menší část jezdců, vůbec vznikl. Roel Reiné natočil příjemnou wrestlerskou akci The Marine 2 a před kamerou bude mít posledního protivníka Hellboye, osvědčeného Seana Beana a Vinga Rhamese, vždy drsného Dannyho Treja i pár postav z prvního filmu. Do kin to druhé Death Race nejspíš nedotáhne, na DVD by to ale mohla být slušná zábava.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.