Proti vlastní krvi

Trespass Against Us

Plakát k filmu Proti vlastní krvi

Proti vlastní krvi /2016

Režie: Adam Smith

Hrají: Michael Fassbender, Brendan Gleeson, Sean Harris, Rory Kinnear, Tony Way

Česká premiéra: 4.5.2017

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (23)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (4)

Trailer 2

Proti vlastní krvi: Trailer 2 Proti vlastní krvi: Trailer 2 Proti vlastní krvi: Trailer 2

Michaelu Fasbenderovi se loni příliš nedařilo. Cianfrancovo drama The Light Between Oceans se ještě povedlo (alespoň podle hrstky domácích ohlasů, na Rottenech tolik nadšení nenajdete), X-Meni ale dostali celkem zabrat a Assassin's Creed po slabých reakcích bolestivě propadnul. Fassyho tak čeká menší náprava reputace, jíž snad zařídí nový Vetřelec, Malickovo Weightless a Nesbův Sněhulák. A aby toho nebylo málo, navrch tu máme mezigenerační kriminálku Trespass Against Us, která se představuje už v druhém (a dost podobném) traileru. Co se z něj dá vyčíst? Že to celé bude hezky špinavé, napínavé a dobře zahrané. Fassbender a Gleeson se očividně neflákají, dojem velké rodinné pecky tu ale zatím nepanuje, protože se málo tlačí na pilu a vypadá to příliš... obyčejně? Snad výsledný film přitvrdí, ústřední herecké duo si totiž slabou látku rozhodně nezaslouží.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (27)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Trailer

Proti vlastní krvi: Trailer Proti vlastní krvi: Trailer Proti vlastní krvi: Trailer

Michael Fassbender zase podporuje neprovařené režiséry. A podle traileru bvste ho za to znovu plácali po zádech. Vyhrocené rodinné drama o tom, jak těžké je vymanit se z osidel zločinu a negativních vibrací v rámci jedné famílie, se totiž z upoutávky zdá jako poctivě odvyprávěná flákota s důrazem na psychologickou drobnokresbu, silné postavy a řádně vygradované šponování nervů. Ctitelé syrové britské školy tak můžou zbystřit, protože video nakopává tenzi do slušných obrátek. Kazem na kráse jsou až bohužel velmi průměrné ohlasy.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.