Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (87)
Plakát k filmu Proroctví

Proroctví /2009

Režie: Alex Proyas

Hrají: Nicolas Cage, Rose Byrne, Chandler Canterbury, Adrienne Pickering, Ben Mendelsohn

Česká premiéra: 30.7.2009

USA premiéra: 20.3.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Proroctví

Nicolas Cage sice v poslední době nedostává své pověsti oscarového herce a bývalé hvězdy první velikosti, ale pořád ještě má daleko k tomu, abychom ho odepsali. Druzí Lovci pokladů ukázali, že má stále ještě komerční potenciál, se kterým se musí počítat, ale na to, aby si udobřil fanoušky Skály a Tváří v tvář, to je stále málo. Na jaře 2009 ale dostane další šanci. A tentokrát by to pro něj i pro nás mohlo dopadnout dobře. Knowing by měl být scifi thriller, jehož hlavním hrdinou bude obyčejný učitel Ted Myles. Jeho život nabere značné tempo v okamžiku, kdy zjistí, že se mu do rukou dostalo něco jako seznam katastrof. Některé se staly před desítkami let, některé nedávno, ale ty nejzajímavější nás teprve čekají. A Ted má najednou před sebou možnost, jak jim všem zabránit. Možná, že ho to ale bude stát víc, než by byl ochoten zaplatit. Poměrně zajímavý nápad a slušný rozpočet slibují napínavou jízdu a Alex Proyas za kamerou je víceméně zárukou kvalitní podívané. Režisér Vrány a Já, robot sice o sobě už nějakou dobu nedal vědět, ale o pozici borce, který dokáže diváka zarazit do křesla, ani v nejmenším nepřišel. Jestli nedokáže Cage vrátit zpátky do první ligy on, tak už nikdo. Tak doufejme, že si nevybere slabší chvilku.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Proroctví


Recenze filmu Proroctví

Podfinancovaných sci-fi filmů, které si nejsou jisté v kramflecích, nám poslední dobou povážlivě přibývá. Den, kdy se zastavila Země nabídlo divnou pointu, Shyamalanovo Stalo se pro jistotu vůbec žádnou a Knowing Alexe Proyase (Já, robot, Vrána) zase mílovými kroky upaluje k závěru, nad kterým budete vášnivě diskutovat. Není ale úplně jisté, jestli budete žalovat či obhajovat.Scénář nejnovějšího vědeckofantastického napínáku začíná poměrně obyčejně. Učitel v podání Nicolase Cage (nesmějte se)...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Proroctví


DVD a Blu-ray filmu Proroctví

Zatím nevyšlo.


Související články

8.6.2013 10:34 Téma: Rozhovor s Market Runnerem Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
18.1.2013 10:00 Terminátor 5 míří do pekel? Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
3.11.2012 17:00 MZ vybírá režiséra Hvězdných válek Rubrika: Novinky Diskuze: 67 příspěvků
12.1.2012 13:19 TOP 10: Nejlepší destrukce vlaků Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
28.11.2011 11:31 Televizní Tipy 29.11. - 5.12.2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.