Producenti

The Producers

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Producenti

Producenti /2005

Režie: Susan Stroman

Hrají: Nathan Lane, Uma Thurman, Matthew Broderick, Will Ferrell, Jon Lovitz

Česká premiéra: 23.3.2006

USA premiéra: 16.12.2005

Na DVD od: 6.11.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Producenti

Dobrá, asi nemá cenu zapírat. Král filmové parodie a žijící legenda Mel Brooks si sice ve filmografii chová takové svátosti jako Spaceballs či Ohnivá sedla, já mu na chuť ale nikdy nedokázal přijít (v překladu: nesměju se :-). Ale evidentně jsem v lidské historii zanedbatelná menšina, která Melovi nedokázala zabránit v produkci dalších a dalších srandiček. Ty se ovšem neupínaly pouze ke stříbrnému plátnu. Svou číší slávy si Brooks směl vychlastat i na divadelních prknech s muzikálovou komedií The Producers, která se – není to tak těžké uhodnout, když jste na filmovém webu – dočká z kraje příští sezóny celuloidové interpretace přizpůsobené promítačkám v multiplexech. Prý famózní divadelní hra, která posbírala rekordních 12 sošek Tony (americké Thálie) a stala se živoucím exponátem zámořské kulturní historie, ale kdoví, jak bude fungovat s popcornem v ruce. Brooks ji jako scenárista přivádí na plátno v doprovodu divadelní režisérky Susan Stroman, jejímž úkolem bude vymanit se z divadelní statičnosti (kromě Sama Mendese to však mnoho divadelníků nedokázalo) a zvládnout kvartet hereckých megahvězd. Jména? Nathan Lane, Matthew Broderick, Uma Thurman a německy zpívající Will Ferrell!

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Producenti

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Producenti

Žil byl kdesi v malé vísce zvané Hollywood režisér Mel Brooks a v roce 1968 debutoval veleúspěšnou muzikálovou komedii Producenti. Dostala Oscara za scénář a Brooks zavětřil, že z toho by šlo ještě něco vytřískat. Inu jal se adaptovat svůj flák na slavná prkna na Broadwayi… a opět z toho byla hojně skloňovaná událost. Od té doby se snaží, seč mu síly stačí, aby zase jednou vyrobil svůj velký hit. Ale kromě Spaceballs si z jeho režijního rejstříku těžko něco výrazného zapamatovat. Jako by to v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Producenti


DVD a Blu-ray filmu Producenti

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
10.3.2017 18:00 Rozhovor s Petrou Nesvačilovou: Musím natočit Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.