Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Příchozí

Příchozí /2016

Režie: Denis Villeneuve

Hrají: Amy Adams, Jeremy Renner, Forest Whitaker, Michael Stuhlbarg, Russell Yuen

Česká premiéra: 10.11.2016

USA premiéra: 11.11.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Příchozí

V kostce: "Dvanáct mimozemských lodí přistane na Zemi a na lingvistické expertce Louise je zjistit (minimálně za americkou stranu), co mají za lubem. Atmosférická sci-fi Denise Villeneuva ale není ani tak o vetřelcích - jde spíš o strhující reflexi nástrah a napětí v životech nás pozemšťanů, a to jak v intimním, tak celospolečenském globálním měřítku. Precizní práce. "

Galerie obrázků filmu Příchozí


Recenze filmu Příchozí

…a on z něj bude klasik! Do velkého Hollywoodu teprve nedávno příchozí kanadský režisér Denis Villeneuve totiž jede jako dráha. A po syrovém Zmizení, krásně mindfuckovém Nepříteli a hutném Sicariu veze další plnotučnou filmovou nálož. Podobně jako současní velikáni z ranku Spielberga, Nolana nebo Abramse přitom disponuje jasným a velmi efektivním rukopisem. Jeho filmy poznáte. A můžete si je jaksepatří užívat. U Příchozích to platí zatím asi nejlépe, protože jde o poměrně snadno přístupný a ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Příchozí

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Příchozí

Zatím nevyšlo.


Související články

9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
1.1.2017 12:31 Víkendový výplach #382 o Willisovi a Zaklínačovi Rubrika: Novinky Diskuze: 96 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
23.12.2016 11:00 Po Příchozích do vesmíru Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Režisér Denis Villeneuve dnes patří k hodně vyhledávaným tvůrcům. V Kanadě natočil několik malých, ale velice zajímavých filmů, a v Hollywoodu udělal sakra dobrý dojem s drsným dramatem Zmizení. Jeho drogový thriller Sicario navíc provází pověst jednoho z nejlepších filmů roku a točit by měl i sequel Blade Runnera. Ještě před tím ale stihne sci-fi Arrival. Půjde o sci-fi, ve kterém na Zemi přistane několik mimozemských lodí a dojde k prvnímu kontaktu s jinou civilizací. Skupina psychologů, lingvistů a dalších vědců má zjistit, jestli návštěva z vesmíru přichází lidstvo zničit, nebo touží po míru. Amy Adams, Jeremy Renner a Forest Whitaker by měli být zárukou dobrých hereckých výkonů a chytrých sci-fi ve stylu Blízkých setkání třetího druhu není nikdy dost. S Villeneuvem za kamerou by to mohla být skutečně pecka.  

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.