Příběh zrození

The Nativity Story

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Příběh zrození

Příběh zrození /2006

Režie: Catherine Hardwicke

Hrají: Keisha Castle-Hughes, Oscar Isaac, Hiam Abbass, Shaun Toub, Alexander Siddig

Česká premiéra: 21.12.2006

USA premiéra: 1.12.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Příběh zrození

Víte, kdy je víra nejlepší? Když dobře sype! Tohle pravidlo si v Americe jednou provždy zafixovali díky Umučení Krista a rádi jej oprašovali i u pro našince neznámých, za velkou louží nicméně úspěšných filmů typu Gospel nebo End of the Spear. V Americe si zkrátka katoličtí hodnostáři rádi hrají na verbíře a nahánějí své ovečky před stříbrné plátno. Studio New Line Cinema to znovu pochopilo, a proto přitakalo další biblické báchorce, připravené přesně pro čas adventní. Adorace ikon z hodin věrouky se ovšem nebude soustředit na postavu Ježíše Nazaretského, nýbrž na jeho pachatele". Ti spolu sice podle písma neprováděli žádné čuňačinky, přesto stihli dát život našemu Spasiteli. Neptejte se mě jak, když zkumavky tehdy ještě nebyly v módě, a počkejte si na vysvětlení režisérky Catherine Hardwicke (13, Legendy z Dogtownu), která prudce stočila své hledí od nadržených teenagerů k uměřeným rodičům Ježíše. Jistě ubude orálního sexu, naopak se přidá mystično a znovuobjevená víra v zázrak božské velikosti. Marii ztvární Keisha-Castle Hughes z Pána velryb, Josefa Oscar Isaac a blízkovýchodní poušť, po níž oba cupitají vstříc Betlému, zastoupí marocká zrnka písku.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Příběh zrození

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Příběh zrození

Dojde-li na náboženství, víte kdo tu na MZ bude psát recenzi. A opět jste se trefili, jste prostě čímani! Schopnost jednoduché úvahy vás kvalifikuje k tomu, abyste se nechali zastrašit trailerem na Příběh zrození. Pokud jste jej viděli, dokážete si zhruba představit, jak je na tom výsledek. I když vězte, že v trailerech je to ještě docela obstojné. Bezpohlavní, ale obstojné. Pro mě kdysi takové zjevení jako Catherine Hardwicke si tentokrát zřejmě vybrala myšlenkovou dovolenou, protože látka, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Příběh zrození


DVD a Blu-ray filmu Příběh zrození

Zatím nevyšlo.


Související články

4.3.2017 20:04 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.3.2017 12:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
1.3.2017 20:00 Jak Nolan pojme Dunkerk? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
1.3.2017 17:31 MZ Live #94 už ve středu v 19:30 Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
1.3.2017 14:00 První dojmy: Logan: Wolverine Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.