Přežijí jen milenci

Only Lovers Left Alive

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Přežijí jen milenci

Přežijí jen milenci /2013

Režie: Jim Jarmush

Hrají: Tom Hiddleston, Mia Wasikowska, Tilda Swinton, John Hurt, Anton Yelchin

Česká premiéra: 27.3.2014

USA premiéra: 10.10.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Přežijí jen milenci

V kostce: "Jim Jarmusch se vrací s něčím pro sebe úplně novým. S upíry. Dějově sice nenabízí nic, co by vás mohlo nebo mělo překvapit, skvěle zahrané bloumání světem a prvotřídní depka z věčnosti a neexistence životních výzev ale má něco do sebe."

Galerie obrázků filmu Přežijí jen milenci


Recenze filmu Přežijí jen milenci

Jim Jarmusch je indie svéráz a u takového indie svéráze není ani trochu divné, že si vybere na zfilmování asi nejponíženější mainstreamovou látku posledních sezón – upírský horor. Nesmyslná je tedy volba námětu k Přežijí jen milenci jen na první pohled, čím víc o ní přemýšlíme, tím větší smysl dává.Málokterý fantasy motiv je natolik nasáklý existenciálními otázkami, málokterý dává možnost studovat stejně intenzivně Jarmuschova trademarková multikulturní témata. Příběh dvou mnohastaletých mile...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Přežijí jen milenci

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Přežijí jen milenci

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
28.1.2017 10:00 Zemřel John Hurt, legenda z Vetřelce, Hellboye nebo Haryho Pottera Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
3.1.2017 16:00 TZ recenze: Úvod 4. řady Sherlocka Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Upíři jsou v módě. A ti zamilovaní zvlášť. Přestože většina čtenářů MovieZone nebude zrovna nadšená z oznámení dalšího filmu o tom, jak si tihle emocemi sžíraní nesmrtelní chudáčci hodlají vylévat na plátně své zlomené srdéčko, Only Lovers Left Alive by mohla být výrazně zajímavější věc než Twilight. Děj bude sice vyprávět o dvou upírech, kteří do sebe jsou zamilovaní už celá staletí, ale za kamerou sedí jedna z legend americké nezávislé kinematografie Jim Jarmush. A od toho uchcanou fantasy romanci čekat nejspíš nemůžeme. Herecké obsazení je také docela zajímavé, tak uvidíme, jak tenhle veterán poradí s milovaným i nenáviděným subžánrem.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.