Přestupný rok

Leap Year

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Přestupný rok

Přestupný rok /2010

Režie: Anand Tucker

Hrají: Amy Adams, Adam Scott, Bill Nighy, Matthew Goode, Kaitlin Olson

Česká premiéra: 25.3.2010

USA premiéra: 8.1.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Přestupný rok

Výměna hereckých generací v romantických komediích proběhla, aniž by to průměrný divák nějak výrazněji zaznamenal. Julia Roberts zestárla a přesunula se k jiným rolím, Sandra Bullock zestárla a přesunula se ke stejným rolím v horších filmech a jejich místo teď zabrala Katherine Heigl a zdá se, že i Amy Adams. Po úspěchu s muzikálově pohádkovou Kouzelnou romancí teď slaví úspěchy s druhou Nocí v muzeu a zdá se, že se cítí na to, aby utáhla film úplně sama. V Leap Year si zahraje zamilovanou mladou ženu, která se rozhodne dotáhnout svého vyvoleného konečně k oltáři. A aby to celé stálo za to, celá záležitost se má odehrát během přestupného roku 29. února. Tak, jak velí irská tradice. Hlavní hrdinka však brzy zjistí, že ne všechno jde podle plánu a že počasí, které ji zdrží, je jen začátkem problémů. Jediný, kdo ji může pomoci, je velmi svérázný hospodský. Co by ale ženská neudělala pro svatbu. Amy Adams bude mít k dispozici poměrně solidní přihrávače a za kamerou ji bude jistit Anand Tucker, jenž natočil poměrně slušnou Shopgirl.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Přestupný rok


Recenze filmu Přestupný rok

Proč má tahle průměrná romantika premiéru na nepřestupný rok? Tvůrci se asi bojí, že jim někdo vyfoukne sólokapra. Je to samozřejmě lichá obava, protože podobných filmů jsme viděli mraky, tenhle se jen snaží být poněkud neohrabanou reklamou na Irsko, tamní zvyky a beznadějnou romantiku. Selhává téměř ve všem, ale zvlášť pečlivý je v tom, aby ukázal Irsko jako zemi podivínů, zákeřných starousedlíků, opilců, co nechávají čas jen tak plavat, a mizerného počasí, které přijde vždy v tu nejnevhodně...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Přestupný rok

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Přestupný rok

Zatím nevyšlo.


Související články

13.2.2017 15:00 NEJ roku 2016: Vaše volba Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
9.1.2017 14:13 Dva drsňáci proti jihoamerickým gangům Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
19.1.2016 08:15 NEJ roku 2015: Vaše volba Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
15.10.2015 09:00 Smrtonosná past 6 bude prequel? Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
1.7.2015 09:33 Will Smith proti narkobaronům? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.