Předtucha

Premonition

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Předtucha

Předtucha /2007

Režie: Mennan Yapo

Hrají: Sandra Bullock, Julian McMahon, Jeff Galpin, Nia Long, Amber Valletta

Česká premiéra: 31.5.2007

USA premiéra: 16.3.2007

Na DVD od: 5.11.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Předtucha

Jen si to zkuste představit. Jmenujete se Linda, máte roztomilý baráček na venkově, stejně roztomilého manžela a snad ještě roztomilejší ratolest. Život je to tak sladký, že by bylo až divné, kdyby mu ve filmovém vyprávění něco nevlezlo do cesty. A taky že jo. Jednou takhle zrána zazvoní u vrátek Lindina příbytku zasmušilý policista a sdělí naší hrdince úděsnou novinu – její manžel zahynul při autonehodě s obří cisternou převážející benzín. A život je najednou v troskách. Jenže… To se takhle Linda druhý den ráno probudí a jako by najednou bylo na Hromnice o den více: Manžel spokojeně leží vedle ní a soudě podle neskromných erotických posunků je rozhodně velmi naživu. Co se to, u všech čertů, vlastně děje? A to je ten zlom, kdy se z normálního filmu stává film zamotaný. Film plný paranormálních vysvětlovaček, časových skoků (k nehodě teprve dojde a naše hrdinka tomu musí zabránit) a nekonečných úvah o tom, jestli se to hlavní postavě vlastně všechno nezdá. A mezitím se vám Linda nejednou svěří, jaké to je přijít manželovi na pohřeb, druhý den ho načapat ve sprše a třetí den prožívat opět fázi jeho nebytí, v níž nedobrovolně ulehá na několik spálených uhlíků kamsi do zemských útrob. Zkrátka zamotaná taškařice jak má být ;).

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Předtucha

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Předtucha

Poslední dobou mě thrillery debutantů, nebo lidí, kteří se ještě nestačili ohřát na poli ultradrahých projektů, mile překvapují. O pravidle „Co thrillerový/hororový debut, to výborný film“ se samozřejmě mluvit nedá. Co je ale potěšující je odhodlání, se kterým se začínající režiséři do svých výtvorů pouští. Z výsledného produktu sála nadšení pro věc, jistá vize, kterou se tvůrce mermomocí snaží prosadit, a snaha (ačkoliv často marná) vyhýbat se všelijakým klišé nebo nudně zjevným inspiracím. ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Předtucha


DVD a Blu-ray filmu Předtucha

Zatím nevyšlo.


Související články

15.1.2012 12:16 Víkendový výplach #123 o apokalypse a pizze Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
23.7.2010 09:35 Téma: Sen je skutečnost Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
8.6.2010 17:00 Návrh plný akce Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
30.1.2010 01:15 MZ Nej: Nejpůsobivější výkony v pokladnách 2009 Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
1.6.2009 21:36 Televizní Tipy 1.6. - 7.6. 2009 Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.