Predátoři

Predators

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (351)
Plakát k filmu Predátoři

Predátoři /2010

Režie: Nimród Antal

Hrají: Adrien Brody, Topher Grace, Laurence Fishburne, Danny Trejo, Alice Braga

Česká premiéra: 8.7.2010

USA premiéra: 9.7.2010

Na DVD od: 29.11.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Predátoři

V kostce: "Nimród Antal a Robert Rodriguez navazují na žánrovou klasiku osmdesátých let mnohem důstojněji než jejich předchůdci. Sice se nekoná žádné lámání kvalitativních bariér, ovšem příznivci sci-fi vybíječek drsnějšího druhu budou dozajista příst blahem, jako kdyby je Arnold drbal za oušky."

Galerie obrázků filmu Predátoři


Recenze filmu Predátoři

Bez jakýchkoli podkladů v ruce drze tipuji, že průměrný věk váženého čtenáře MovieZone je tak o pět až deset letokruhů chudší než můj, pročež se dozajista trochu liší i milované filmy, které v (pre)pubertálním období deformovaly příslušnou mysl. Patřil jsem k těm, kteří (kromě „hodnotných“ kousků, tu a tam) baštili pecky s Chuckem Norrisem, Stevenem Seagalem, Jeanem-Claudem Van Dammem (dodnes si myslím, že Krvavý sport je mistrovská sociální kritika, nemilosrdně nastavující zrcadlo vztahu výc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Predátoři


DVD a Blu-ray filmu Predátoři

Zatím nevyšlo.


Související články

2.6.2016 09:20 Jaký bude nový Predátor? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
16.2.2016 15:00 Shane Black jde točit Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 76 příspěvků
11.1.2015 12:00 Víkendový výplach #279 o smrtonosných vetřelcích Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
24.6.2014 23:30 Shane Black zrebootuje Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků
1.6.2013 12:20 Téma: Trailerové lži Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Série Alien Vs. Predator neudělala nejslavnějšímu vesmírnému lovci úplně dobré jméno, ale stále v žánru akčních sci-fi patří a nejspíš navždycky i bude patřit mezi legendy. S málokým měl totiž Arnold Schwarzenegger tolik práce. Regulérní třetí díl se snažil na plátna kin dostat Robert Rodriguez už spoustu let, ale teprve teď se mu to podařilo dotáhnout do konce. Všechno bude hlídat z pozice producenta a za kamerou bude stát maďarský šikula Nimród Antal. A o co že půjde? Skupina lidí, kteří jsou experti v zabíjení se všemožnými zbraněmi, je unesena na cizí planetu, kde se má stát kořistí pro predátory a jejich extrémně nebezpečného vůdce. Brzy ale zjistí, že krom zbraní se budou moci spolehnout i na zkušenosti chlapíka, jemuž se na planetě podařilo přežít zatraceně dlouhou dobu a moc dobře ví, jak si se zdánlivě neporazitelnými zabijáky poradit. Obsazení je poměrně zajímavé, největší otazník však bude nejspíš viset nad Adrienem Brodym, jenž je sice dobrý herec, ale váží asi tak třicet šest kilo a jako ideální akční hrdina zrovna nevypadá.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.