Prci, prci, prcičky: Školní sraz

American Reunion

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Prci, prci, prcičky: Školní sraz /2012

Režie: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg

Hrají: Jason Biggs, Alyson Hannigan, Seann William Scott, Shannon Elizabeth, Eugene Levy

Česká premiéra: 5.4.2012

USA premiéra: 6.4.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz

V kostce: "Prcičkáři jsou zpátky a šlape jim to stejně dobře jako na začátku. Gag střídá gag, hláška střídá hlášku, a mezi tím vším najdete i ucházející dějové podloubí, které film žene neúprosně kupředu. To vše pod dohledem nezastavitelného Stiflera, který si z přehnaně nostalgického třídního srazu udělal svoji děvku. Že jste to nečekali? My taky ne!"

Galerie obrázků filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz


Recenze filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Je tomu devět let, co jsme naposledy viděli Jima, Oze, Finche a Kevina. Tahle parta to po průměrné svatební epizodce rozumně zabalila. A předala prcičkovou ságu do rukou bratranců, laciných děv a Jimova táty, který nějakým zázrakem přežil čtyři (!) hrozné videospin-offy. Teď ale starou bandu svádí dohromady třídní sraz. Není to jen ubohá záminka k vydělání pár posledních doláčů? Těžko se tomu věří, ale… v žádném případě!Hned zkraje říkám, že ani dva dny po projekci moc nevěřím tomu, co jsem v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Prci, prci, prcičky: Školní sraz

Zatím nevyšlo.


Související články

1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
14.2.2017 14:43 Co bude po Iron Manovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.1.2017 14:00 Predátor vs. Punisher Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
11.1.2017 09:34 John Cena bojuje za sexuální abstinenci Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
8.1.2017 15:31 Výsledky 74. televizních Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Série Prci, prci, prcičky slavila v devadesátých letech obrovský úspěch a i když byla vysmívaná, opovrhovaná i nenáviděná, čas ukázal, že tahle parta a má v sobě něco víc než její souložící konkurence. Po několika dvd sequelech, které obvykle za moc nestály, se Prcičky vrací s klasickou čtyřkou. V American Reunion jsou všichni samozřejmě už starší a mají na krku třicítku, přesto mají potíží dost. Především Jim, který má trochu trable s tím, že je z něj táta a tak nějak neví, co si počít. Jediný, kdo mu může pomoci, je profesionální kalič Stifler. I ostatní mají ale své problémy, z někoho se stal znovuzrozený křesťan, někdo neví, co si počít s novou holkou a další zase nemůže na tu starou zapomenout. Zkrátka se toho bude řešit dost. Vrací se prakticky kompletní obsazení jedničky (nikdo z herců nemá tak rozjetou kariéru, aby na nabídku zopakovat si roli nekývl) a režie se ujme duo zodpovědné za dvojku Zahulíme, uvidíme, tak doufejme, že zvládnou navázat na trilogii, ze které se trochu překvapivě stala klasika.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.