Prázdniny

The Holiday

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Prázdniny

Prázdniny /2006

Režie: Nancy Meyers

Hrají: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jack Black, Jude Law, Edward Burns

Česká premiéra: 21.12.2006

USA premiéra: 8.12.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Prázdniny

Jako další díl reality show nejmenované televizní stanice působí příběh o výměně domovů dvou zkroušených žen za účelem duševní očisty a odpoutání se od svého současného života. To je totiž tak: Amandu (Cameron Diaz), bohatou a sympatickou Američanku, právě podvedl její přítel. Nechce o chlapech ani slyšet a potřebuje změnit prostředí. Spojí se tedy přes internet s Iris (Kate Winslet) – chudou, ale zcela totožně postiženou britskou vesničankou, jejíž odvěká láska se právě bude ženit a ani jí to neřekla. Plácnou si tedy, nakoupí letenky a vydají se napříč kontinenty. Původní a pro komediální žánr povinné rozčarování z výměny příbytků se pomalu mění ve fatální zjištění: I když se před nimi člověk snaží utéct přes půl světa, chlapi jsou prostě všude. Ne náhodou se obě proti své vůli zamilují: Těmi šťastnými do milostného čtyřúhelníku budiž uhlazený, úspěšný, podnikavý hezoun Jude Law a trochu těžkopádný, ale za všech okolností ukecaný a vtipný Jack Black. Která dá přednost kterému je celkem jasné a tak už nezbývá jen podotknout, že obě ženy bude pochopitelně sužovat časová tíseň, protože okamžik jejich návratů do rodných pelechů se neúprosně blíží… a zda dají přednost nalezené lásce nebo teplu domova vám bude vyprávět protřelá romantická harcovnice a většinou záruka kvality, Nancy Meyers (Po čem ženy touží, Lepší pozdě nežli později).

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Prázdniny

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Prázdniny

Prázdniny jsme na MZ už s předstihem ocejchovali jako americkou odpověď na Lásku nebeskou. Teď když s podobným přirovnáním razí snad všichni naši kolegové, je třeba Prázdninám trochu nadběhnout. Na rozdíl od Curtisovy perly se Prázdniny nepokouší stát ultimátní romantikou, která by z vašich srdcí drhla slzy každou desátou minutu – jsou to prostě jen dvě „obyčejné“ zamilované komedie v jednom balíku, které s Láskou nebeskou pojí hlavně vánoční načasování a popové hity ověšené lístky jmelí. P...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Prázdniny


DVD a Blu-ray filmu Prázdniny

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
26.12.2016 00:32 Star Wars a Zpívej rozemlely Assassina i Pasažéry Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
10.8.2016 13:00 Na co do kina: 10 originálních srpnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
5.8.2016 11:16 Mel Gibson a další oscarovka? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.