Poslední vládce větru

The Last Airbender

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (54)
Plakát k filmu Poslední vládce větru

Poslední vládce větru /2010

Režie: M. Night Shyamalan

Hrají: Dev Patel, Cliff Curtis, Jackson Rathbone, Nicola Peltz

Česká premiéra: 19.8.2010

USA premiéra: 2.7.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Poslední vládce větru

V kostce: "Ve fantasy světě se rasa ohně pokouší zotročit rasy vody, země a větru. Jediný, kdo může navrátit světu rovnováhu a spravedlnost, je legrační plešatý chlapeček a jeho létající zrůdička. M. Night Shyamalan natočil jasně nejhorší film své kariéry a pravděpodobně i jeden z nejhorších filmů roku. Pochválit se dá snad jen výprava, ale jinak se na Posledního vládce větru koukat nedá. Špatně je všechno od hereckých výkonů přes dialogy až po absolutně nefungující příběh. Prostě omyl v kariéře jednoho dříve velmi zajímavého a talentovaného režiséra. "

Galerie obrázků filmu Poslední vládce větru


Recenze filmu Poslední vládce větru

No, byl to fofr. M. Night Shyamalan natočil parádní Šestý smyl. Hned po něm potvrdil své kvality s Vyvoleným, Znamení byla fajn a s Vesnicí se mu taky zadařilo, i když nakonec film vypadal trochu jinak, než se nás trailery snažily přesvědčit. Od té doby to ale jde s tímhle indickým režisérem od desíti k pěti. Do sebe zahleděná Žena ve vodě se ještě dala snést, ale u Stalo se se snad nebáli ani diváci, kteří zavírají oči u Strážce duší. Shyamalan se tedy rozhodl zkusit získat zpátky diváckou p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Poslední vládce větru


DVD a Blu-ray filmu Poslední vládce větru

Zatím nevyšlo.


Související články

15.3.2017 03:00 Chystá se další Matrix Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
14.3.2017 17:00 TZ recenze: The Grand Tour Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
10.3.2017 18:00 Rozhovor s Petrou Nesvačilovou: Musím natočit Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Last Airbender je příběhem několika bojujících národů - Vodní, Vzdušný a Pozemský svět tu bojují proti zotročení Ohňovými lidmi a klíčovou roli v těchto válkách hrají poslední ze slavných Avatarů, zvlášť tedy ten co umí ohýbat vzduch (airbender) a švihá nepřátele po zádech v sexy kung-fu rytmu. Animovaná předloha má v Americe úspěch, který posílá do kouta i Jonášovic bráchy, ale Paramounti si s adaptací příliš rady nevědí. U Shyamalana se pravděpodobně bude hrát na pořád ještě slavné jméno a ochotu jít po zpackaném comebacku (Stalo se) víceméně do čehokoliv. Celovečerák sice přišel o klíčové slůvko Avatar v názvu (Cameron vyhrožoval žalobou), ale startuje na Den nezávislosti, což mu dává mimořádné šance na komerční úspěch. Jestli tohle Shyamalana nevystřelí zpátky na výsluní tak už asi nic. My se hlavně bojíme toho, že to dopadne podobně jako Dragonball. Pohádky ale vždycky končí dobře a tohle by měla být jedna z nich, tak si alespoň počkejme na první obrázky na nichž to Dev Patel (Milionář z chatrče) rozbalí se zatím neznámým Jacksonem Rathbonem (hlavní role).
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.