Poslední dům nalevo

The Last House on the Left

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Poslední dům nalevo

Poslední dům nalevo /2008

Režie: Dennis Illiadis

Hrají: Tony Goldwyn, Monica Potter, Matha McIsaac, Spencer Treat Clark, Garret Dillahunt

Česká premiéra: 21.5.2009

USA premiéra: 13.3.2009

Na DVD od: 2.11.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Poslední dům nalevo

V kostce: "Nejdřív ublížili jejich dceři, pak u nich zazvonili a poprosili o přístřeší. Teď na vlastní kůži pocítí, jak moc dokáží rodiče nenávidět. Předělávka debutu Wese Cravena by ráda by byla filmem, u kterého vás bude mrazit v zádech z toho, co se v něm děje. Bohužel to, co se v něm děje, je až příliš nezajímavé, samoúčelné a nudné. "

Galerie obrázků filmu Poslední dům nalevo


Recenze filmu Poslední dům nalevo

Tak už je to asi definitivní. První vlnu hororových remaků máme za sebou. Předělávky asijských filmů, ve kterých bledé děti s podivně černými vlasy dělají bubu na hrdiny i na diváky, už dnes nikoho nezajímají. Došlo to i hollywoodským studiím, jejichž hlavouni se rozhodli zaměřit se jinam. Remaky amerických klasik tu sice byly už dřív, ale jelikož ty nejzajímavější filmy a nejveselejší sérioví vrazi svou novou verzi mají, je nutné hrabat v archivech trochu hlouběji. I tak se dá však s trochou...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Poslední dům nalevo


DVD a Blu-ray filmu Poslední dům nalevo

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
15.3.2017 03:00 Chystá se další Matrix Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
14.3.2017 17:00 TZ recenze: The Grand Tour Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 255 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

A je tu další hororový remake. Původní The Last House on the Left není ničím zásadní film, ale dokázal se proslavit dvěma věcmi. Tou první je, že se na něm podílely rovnou dvě významné osobnosti hororového žánru. Na režisérskou židli si zde poprvé sednul Wes Craven a z pozice producenta na natáčení dohlížel Sean S. Cunningham, který je zodpovědný za zrození Jasona Vorheese. Druhý důvod, proč filmu věnovat pozornost i po letech, je ten, že jde o velmi volný remake Pramene panny Ingmara Bergmana. Režisér Dennis Illiadis (před pár lety jste si mohli ve Varech vychutnat jeho prý velmi slušný debut Hardcore) to ale asi vidí jinak a ještě letos by se měla v kinech objevit nová verze. Příběh vypráví o dvou teenagerech, které si vyhlédne gang a brutálně si s nimi pohraje. V normálním filmu by otec obětí vzal brokovnici a jednoho po druhém przniče likvidoval. V The Last House on the Left bude mít ale práci o mnoho jednodušší. Členové gangu se totiž shodou náhodu ubytují právě v jeho domě. A když jejich hostitel zjistí, co jsou zač, rozhodne se vyřídit si to s nimi co nejdrsnějším způsobem. The Last House on the Left vypadá jako další z instantních remaků a zatím nic nenapovídá tomu, že by se měl od konkurence nějak významně lišit. Třeba ale nakonec překvapí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.