Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Poldové

Poldové /2010

Režie: Kevin Smith

Hrají: Bruce Willis, Tracy Morgan, Adam Brody, Seann William Scott, Ana de la Reguera

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 26.2.2010

Na DVD od: 27.10.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Poldové

V kostce: "Paul a Jimmy mají problém. Jimmymu šlohli cennou baseballovou kartičku, díky které chtěl zaplatit dceři svatbu. Paulovi asi zahýbá manželka. A oba byli po jedné nepovedené akci suspendováni. Nevadí jim ale dál honit grázly na vlastní pěst… a oživovat zašlý žánr buddy-movies, který v osmdesátých a devadesátých letech přihrál filmovým fandům spoustu parádních akčních komedií. Tahle jejich řady rozšířit nemůže, protože v ní nezbylo dost ostrovtipu, hereckého nasazení ani režijních předpokladů pro svižnou akčně-detektivní jízdu. Ne, fakt nebudete hádat, že tohle točil nezávislák z New Jersey Kevin Smith."

Galerie obrázků filmu Poldové


Recenze filmu Poldové

Kevina Smithe jsme přijali na MZ za svého, takže přísně neutrální pohled obyčejného kolemjdoucího by nám beztak nikdo neuvěřil. Prvotní šok nicméně zvládly vyčerpat už trailery. I nejtvrdší fandovské jádro mělo dostatek času srovnat se s tím, že Smith rezignoval na svou osobitost a nechal se najmout studiem Warner Bros. jako „pouhá“ hybná síla nad cizím scénářem, pod standardním producentským i studiovým dohledem, a s herci, kteří už nemusí být nutně jen jeho kamarády z marihuanových plantáží...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Poldové


DVD a Blu-ray filmu Poldové

Zatím nevyšlo.


Související články

7.4.2015 09:03 Soutěž o DVD s poldy a drsňáky Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
29.9.2014 00:05 Drsňák Denzel se prostřílel k milionům! Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
22.9.2014 00:03 Z Labyrintu je nová série, Neeson vyšuměl Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
15.9.2014 00:54 Strážci zdolali další metu, kinům vládne násilník Elba Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
7.9.2014 23:15 Rekordní Strážci Galaxie napodobují Avatar i Batmana Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kevin Smith je nejspíš hodně sympatický chlapík. Svůj první film natočil za pár tisíc dolarů v obchodě, kde přes den pracoval, za kariéru mu do značné míry dluží Matt Damon, Ben Affleck i Jason Lee (a rádi mu to vrací tím, že se v jeho nepříliš výdělečných filmech objevují v malých roličkách) a při natáčení čtvrté Smrtonosné pasti se nejspíš skamarádil s Brucem Willisem. Ještě před pár lety by bylo prakticky nemyslitelné, aby se Willis objevil ve Smithově filmu, jak je ale vidět, všechno jde, když se chce. A Cop Out bude v podstatě buddy movie o dvojici zkušených detektivů, kteří pátrají po velmi cenné baseballové kartičce, ale velmi brzy se dostanou na stopu gangu, který pere peníze a krom toho je čeká i záchrana jedné velmi sympatické Mexičanky. Zkrátka bude fofr. Tracy Morgan, který doplní Willise, u nás sice moc známí není, ale v seriálu 30 Rock předvádí hodně divoké věci a ani vedlejší role rozhodně nevypadají špatně. Nezbývá než doufat, že scénář, který tentokrát Kevin Smith nepíše, dopadne dobře.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.