Pokrevní bratři 2

Boondock Saints II: All Saints Day

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Pokrevní bratři 2

Pokrevní bratři 2 /2009

Režie: Troy Duffy

Hrají: Sean Patrick Flannery, Norman Reedus, Billy Connolly, Julie Benz, Clifton Collins Jr.

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 13.11.2009

Na DVD od: 23.3.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pokrevní bratři 2

V kostce: "Dlouho očekávané pokračování skoro-kultovky z roku 1999 sice kopíruje všechno, co předminulou dekádu fungovalo, přesto už pálí většinou slepými náboji. Troy Duffy se zamiloval sám do sebe a hlavně do toho, co mu diváci posledně sežrali, a neodvážil se vykročit jakýmkoliv jiným směrem. Dojel na to, protože Pokrevní bratři 2 nemají čím strhnout... jen smutně rozmělňují minulý úspěch."

Galerie obrázků filmu Pokrevní bratři 2


Recenze filmu Pokrevní bratři 2

Navázat po deseti letech na film, jenž v mnoha ohledech odpovídá definici kultovního snímku, rozhodně není lehká úloha. Navzdory odkladům se do ní režisér a scenárista Troy Duffy pustil. Od roku 1999 jsme si nemohli ověřit jeho filmařské schopnosti na žádné jiné látce. Tím spíš bylo rozhodující, jakým způsobem sequel ke svému proslulému debutu pojme. Jeho přístup můžeme s jistou nadsázkou připodobnit ke dvojce Kmotra a k Terminator Salvation. Je to zvláštní kombinace metod, jak rozvinout orig...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pokrevní bratři 2


DVD a Blu-ray filmu Pokrevní bratři 2

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
27.12.2016 19:50 Zemřela Carrie Fisher, princezna Leia ze Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
16.11.2016 13:00 7 filmů režiséra Jana Bártka Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Akční pecka Pokrevní bratři, na kterou tu můžete najít i VIM, je důkazem toho, že kvalita si cestu k lidem najde. Film se do kin prakticky nepodíval a vyšel jen potichu na videokazetách. Tam si ho ale fanoušci našli a udělali z něj legendu. Příběh dvou bratrů, kteří se jednoho dne seberou a v přesvědčení, že k nim promluvil sám Bůh, jdou vybít Italskou mafii v Bostonu, je pecka plná originálních akčních scén, černého humoru, skvělých nápadů a neodolatelného cool stylu. Na dvojku se čeká už hodně dlouho ale režisér Troy Duffy, který před Pokrevními bratry ani po nich nic nenatočil, sehnal peníze teprve nedávno. Druhý díl se bude opět odehrávat v Bostonu, kam se Connor a Murphy vrací, aby si to vyříkali s dalšími gangy. A opět by u toho měly být zajímavé postavičky a akční scény, ze kterých fanoušci přestřelek nebudou moci tři dny usnout. Willem Dafoe se sice ve druhém díle nevrací, ale jinak je tu celá stará banda a – informace pro znalce – objeví se i David Della Rocco. Z nově příchozích stojí určitě za to zmínit přítelkyni sériového vraha Dextera a kámošku Johna Ramba Julii Benz. Snad tedy Troy Duffy za těch deset let nezapomněl, jak natočit prvotřídní akční bombu, která já však zároveň i mnohem chytřejší, než by člověk od žánru očekával.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.