Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Pohřben zaživa

Pohřben zaživa /2010

Režie: Rodrigo Cortés

Hrají: Ryan Reynolds, Ivana Mino, Anne Lockhart, José María Yazpik, Joe Guarneri

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 24.9.2010

Na DVD od: 7.6.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pohřben zaživa

V kostce: "Zavřeli ho do rakve, nechali mu uvnitř mobil a rakev zakopali pod zem. Úkol zní jasně - sehnat bezdrátově milion dolarů jako výkupné nebo se z rakve vyškrábat vlastními silami. Bude na to stačit jedna zpola nabitá baterie mobilu a kyslíku na dvě hodiny? Aneb thriller jako z pera Alfreda Hitchocka! Velmi dobrá a rozhodně napínavá one-man show, o které si může nechat zdát nejeden hollywodský herecký veterán, stojí za vidění i proto, že něco podobného už velmi pravděpodobně nikdy neuvidíte."

Galerie obrázků filmu Pohřben zaživa


Recenze filmu Pohřben zaživa

Když už byli kolegové na začátku října u toho vzpomínkového bilancování, přisadím taky něco k dobru, protože to s Buried v jistém směru souvisí. Leckdo z vás si jistě vzpomene na cyklus televizních povídek Alfred Hitchcock uvádí, který zhruba před dvanácti lety brázdil naše obrazovky ve všední dny kolem poledne. Spousta povídek se vymykala průměru, ale jen jedna byla opravdu geniální. Končí prostým probuzením v rakvi a prosebným křikem jednoho vězně, který si moc dobře uvědomuje, že o něm nik...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pohřben zaživa

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pohřben zaživa

Zatím nevyšlo.


Související články

26.12.2016 00:32 Star Wars a Zpívej rozemlely Assassina i Pasažéry Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
14.12.2016 20:00 TZ recenze: Nahláškovaný Vyšehrad Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2016 09:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (1/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 97 příspěvků
30.1.2016 00:10 Vyražte na sobotní filmovou noc Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
1.9.2015 20:00 Mimoni mají miliardu, v Universalu se slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ryan Reynolds má zatraceně dobře rozjetou kariéru. Je to sympaťák, jemuž fandí skoro každý, zahraje si hlavní roli ve dvou chystaných comicsovkách a nebojí se hereckých výzev a komplikovanějších filmů. Buried bude patřit do té poslední kategorie a ukáže nám, jestli je Reynolds schopen utáhnout celý film prakticky sám. A to téměř doslova. Hlavním hrdinou totiž bude chlapík, jenž je v Iráku unesen. Namísto popravy nebo žádosti o výkupné se ale Paul Conroy dočká něčeho mnohem horšího. Probudí se v rakvi pohřbený pod zemí na neznámém místě. K dispozici má zapalovač, mobil a kyslík na pár hodin. Končí sranda. Reynolds by měl být většinu filmu na plátně zcela sám, takže dostane konečně možnost ukázat své herecké schopnosti v plné parádě. Režisér Rodrigo Cortés zatím nenatočil nic, podle čeho by se dalo soudit, jak Buried dopadne, každopádně je to ale docela zajímavý projekt, z něhož se může vyklubat hodně napínavý thriller.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.