Pohádky na dobrou noc

Bedtime Stories

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Pohádky na dobrou noc

Pohádky na dobrou noc /2008

Režie: Adam Shankman

Hrají: Adam Sandler, Guy Pearce, Keri Russell, Courteney Cox, Lucy Lawless

Česká premiéra: 5.2.2009

USA premiéra: 25.12.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pohádky na dobrou noc

V kostce: "Adam Sandler vypráví dětem pohádky a ráno zjišťuje, že co se v pohádce stane, stane se i ve skutečnosti. Pomůže mu to získat vysněnou práci? To si pište, protože Pohádky na dobrou noc jsou infantilně rodinná podíváná natočená podle mustru, který originalitu zcela zavrhuje. Po půl hodině Pohádky na dobrou noc začnou nudit a jen díky Sandlerovi nezačnou obtěžovat. "

Galerie obrázků filmu Pohádky na dobrou noc


Recenze filmu Pohádky na dobrou noc

„Sichr je sichr“ říkal si asi Adam Sandler, když podepisoval smlouvu na Zohan: Krycí jméno kadeřník. Scénář se mu možná líbil a šance po dlouhé době si zase pořádně zablbnout ho lákala, ale přesto nejspíš tušil, že film o agentovi Mossadu, jenž odjede do New Yorku česat vlasy a sexuálně uspokojovat důchodkyně, bude na jeho klasické fanoušky možná trošku moc. Pohádky na dobrou noc měly být tedy vánoční jistotou, která moc lidí nenaštve, vydělá slušné peníze a rodičům ukáže, že ten Adam Sandler...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pohádky na dobrou noc


DVD a Blu-ray filmu Pohádky na dobrou noc

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
15.3.2017 23:00 Batman a Sebevražedný oddíl hledají scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 256 příspěvků
5.3.2017 22:00 Logan má parádní otvírák, sejmul i Padesát odstínů šedi Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Šílený kadeřník Zohan se do našich kin ještě nedostal, ale Adam Sandler už na letošní vánoce chystá další útok na naše bránice. I když tentokrát to nejspíš nebude zdaleka tak divné a sympaticky úchylné. Bedtime Stories bude s největší pravděpodobností klasická vánoční komedie pro celou rodinu, ve které na potrhlé holiče nenarazíte. Sandler si tu zahraje zaměstnance hotelu, který jednoho dne zjistí, že pohádky, jež vypráví svým dětem na dobrou noc, ožily a teď mu pořádně komplikují život. Střet pohádkových bytostí s reálným světem jsme tu měli nedávno v Kouzelné romanci a dopadlo to velmi slušně. Namísto sympatické Amy Adams v princeznovských šatech ale tentokrát bude ve středu dění uřvaný Sandler, což by také nemuselo být špatné. Režisér Adam Shankman je podepsaný pod povedeným muzikálem Hairspray, ale také pod idiotskými komediemi Ochránce nebo dvojkou Dvanácti do tuctu. Herecké obsazení ale vypadá velmi slušně a pokud nebude úplně blbý scénář a Shankman se bude držet na uzdě, mohlo by být Bedtime Stories příjemnou vánoční komedií.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.