Podivní

The Crazies

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Podivní

Podivní /2009

Režie: Breck Eisner

Hrají: Timothy Olyphant, Danielle Panabaker, Radha Mitchell, Joe Anderson, Preston Bailey

Česká premiéra: 22.4.2010

USA premiéra: 26.2.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Podivní

V kostce: "Městem se šíří šílená nákaza, dělající z normálních občanů slintající a vraždící občany. Pravidlo č.1 zní: Přežít... Aneb panika v městečku trochu jinak. Jednoduchá zápletka, příjemně napsané a zahrané charaktery a atmosféra, která pravidelně osciluje mezi vážnou notou a hlubokou žánrovou nadsázkou. Pokud se rádi bojíte a nevadí vám pohled na krev, rozhodně berte. Crazies jsou příjemně "plnou" podívanou, která žánru určitě nedělá ostudu."

Galerie obrázků filmu Podivní


Recenze filmu Podivní

Bylo nebylo. V jedné zapadlé vesničce s počtem obyvatel nepřesahujícím 1300, kdesi uprostřed plání, polí, daleko od dálnic a ostatních moderních komunikací, byl jeden pán a chtěl zabíjet lidi. Místní šerif si myslel, že má trochu upito a tak mu prostřelil hlavu. Krátce poté se vyrojila početně větší skupinka se stejně šlechetnými zájmy a zálibami (zabíjet ostatní lidi a pak zabít sebe navzájem). Některým se alespoň podařilo zabít svoje rodiny, někteří nešťastně umřeli jen malou chvíli před ne...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Podivní


DVD a Blu-ray filmu Podivní

Zatím nevyšlo.


Související články

22.9.2016 09:18 Temná krimi z budoucnosti od režiséra Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
26.7.2013 11:00 Poslední natáčecí den Hobita očima Petera Jacksona Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
27.3.2013 20:15 Téma: Nejlikvidovanější filmové metropole Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
10.9.2012 18:01 Vin Diesel bude lovit čarodějnice Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.8.2012 13:00 Strážci galaxie nás budou chtít bavit Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

George A. Romero se do filmové historie zapsal především svou …of the Dead sérií, v níž se lidstvo musí vypořádat s armádou nemrtvých. Natočil ale i jiné filmy a jedním z nich jsou i The Crazies, kde unikne jakýsi vir, který z obyčejných lidí dělá nemyslící agresivní zrůdy. Tenhle Romerův kousek sice nepatří k jeho nejlepším, ale i tak se režisér poměrně zábavného propadáku Sahara Breck Eisner rozhodl přinést nám jeho novou verzi. Hlavním hrdinou bude šerif malého amerického městečka, který se spolu se svými blízkými ocitne přímo uprostřed řádící epidemie a brzy pochopí, že největším problémem pro něho nebude virus samotný, ale notně nervózní vojáci, kterým se prst na spoušti pořádně klepe. Původní verze měla i jistý politický a kritický přesah, avšak The Crazies pro rok 2009 budou nejspíš přinejlepším jen zábavné béčko. Timothy Olyphant se po Hitmanovi a čtvrté Smrtonosné pasti opět pokusí o nějakou tu akci a ani ostatní herci nepůsobí marně, tak doufejme, že to Eisnerovi tentokrát vyjde alespoň tak jako minule.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.