Podfukáři 2

Now You See Me: The Second Act

Plakát k filmu Podfukáři 2

Podfukáři 2 /2016

Režie: Jon M. Chu

Hrají: Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Lizzy Caplan, Dave Franco

Česká premiéra: 16.6.2016

USA premiéra: 10.6.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (49)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (8)

Trailer

Podfukáři 2: Trailer Podfukáři 2: Trailer Podfukáři 2: Trailer

Jednička byla fajn, akorát nedávala dohromady moc smysl. A o dvojce bude nejspíš platit totéž. Pokud se navíc o jednotce říkalo, že jde o kouzelnické a jaksepatří střelené Dannyho parťáky, pak dvojka vlastně kopíruje i půdorys Soderberghova sequelu: Staří protivníci se vrací a opírají se o nové kujóny, co jsou na úplně jiným levelu. A Harry Potter tak může začít znova kouzlit... O technickou stránku, atraktivní reálie, herce ani efektní momenty strach nemám, protože Chu má jako rejža G. I. Joe 2 i kasovně úspěšného dokumentu o Bieberovi řemeslo v malíku. Jen mi trochu připadá, že to, co se celkem daří držet nahoře v našlapané ukázce, to bude ve výsledným bijáku bez faktoru X možná chybět.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (69)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (28)

Teaser

Podfukáři 2: Teaser Podfukáři 2: Teaser Podfukáři 2: Teaser

Ale jo, má to stejnou energii jako jednička. Výměna Isly Fisher za Lizzy Caplan je víc než únosná, prohození Louise Leterriera za Johna Chu si možná ani nevšimnete. Podfukáři tak mají slušně nakročeno k dalšímu mindfu*ku, do kterého se tentokrát zamotá i samotný Harry Potter. Ano, Radcliffe je fajn už z těch dvou záběrů. Prim ale pořád hrají čarovné kejkle v přísně moderním pojetí, které minule spoustu lidí bavilo, i když jiných ohromně lezlo na nervy. Holt povrchní nelogický Hollywood, berte nebo nechte být. Já zatím docela beru...


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.