Pod rouškou noci

Live by Night

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Pod rouškou noci

Pod rouškou noci /2017

Režie: Ben Affleck

Hrají: Ben Affleck, Zoe Saldana, Sienna Miller, Brendan Gleeson, Chris Cooper

Česká premiéra: 12.1.2017

USA premiéra: 13.1.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pod rouškou noci

V kostce: "Ben Affleck vyráží ve třicátých letech na Floridu a hodlá zbohatnout na pašování alkoholu. Jih Spojených států je ale zatraceně nebezpečné místo a mafie neodpouští. Ambiciózní gangsterka nesplnila očekávání, ale špatný film to taky není. Affleck vám v kině nabídne atraktivní a vizuálně strhující výlet do světa násilí a zločinu, kde se však odehrává skoro až otravně uspěchaný příběh, který nemá čas věnovat se ničemu pořádně. Mít to o hodinu víc a rozpracovat všechny dějové linky tak, jak by si zasloužily, mohla z toho být nová klasika. Takhle je to jen fajn film, u něhož budete mít nejspíš celou dobu pocit, že mohl a měl být o dost lepší. "

Galerie obrázků filmu Pod rouškou noci


Recenze filmu Pod rouškou noci

O Benu Affleckovi jednou natočí film. Hollywood si ho všiml díky oscarovému scénáři Dobrého Willa Huntinga, následovalo pár dobrých rolí, pak několik extrémních propadáků a bulvárem sledovaných rozchodů. Jednu dobu byl víc k smíchu než dnes Nicolas Cage, ale pak mu došlo, že si kariéru musí zachránit sám, stoupl si za kameru a dnes se může chlubit dalším Oscarem a tím, že se mu povedl ukázkový návrat na výsluní. A tady by ten film měl končit, s Pod rouškou noci totiž tahle pohádka o pádu na d...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pod rouškou noci

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pod rouškou noci

Zatím nevyšlo.


Související články

17.2.2017 16:00 Záznam MZ Live #93 o Trainspottingu, Johnu Wickovi a Deadpoolovi 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
11.2.2017 11:19 Kdo natočí Batmana? Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
7.2.2017 17:41 Záznam MZ Live #92 o Mlčení, Strážcích Galaxie a Opicích 3 Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
31.1.2017 03:45 OFICIÁLNĚ: Affleck Batmana nenatočí Rubrika: Novinky Diskuze: 52 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Z Bena Afflecka se stal režisér, s nímž se v Hollywoodu musí počítat. Teď sice bude mít i dost práce před kamerou, protože na sebe navlékne batmanovský kostým, ale na režii nekašle. A do značné míry se vrací ke kořenům. Jeho debut Gone Baby Gone byl totiž adaptací knihy jednoho z králů současných detektivek Dennise Lehana a ten napsal i předlohu k Live by Night. Tentokrát ale nedostaneme klasickou kriminálku, ale gangsterku z doby prohibice a děj by se měl motat kolem lidí, kteří svůj život spojili s chlastem, jeho výrobou, pašováním, ale i snahou chytnout gangstery zodpovědné za to, že se alkohol pořád dostává do ulic. Affleck si střihne i hlavní roli a k ruce bude mít hollywoodské krásky, jako jsou Zoe Saldana a Sienna Miller a objeví se i spousta dalších zajímavých ksichtů.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.