Po zániku Země

After Earth

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Po zániku Země

Po zániku Země /2013

Režie: M. Night Shyamalan

Hrají: Will Smith, Jaden Smith, Isabelle Fuhrman, David Denman

Česká premiéra: 13.6.2013

USA premiéra: 7.6.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Po zániku Země

V kostce: "Dva Smithové, z čehož jeden hrát neumí a druhý hraje nesympatického blba, jeden vyhořelý režisér a mizerná zápletka plná běhání po lese a logických kiksů. Nejnudnější blockbuster letošního léta. Rozhodně nestojí za to, abyste tomuhle filmu věnovali byť jen minutu svého času. Nic vám za to nedá. "

Galerie obrázků filmu Po zániku Země


Recenze filmu Po zániku Země

Tak. A tohle je konec. Žena ve vodě se ještě dala, Stalo se bylo k smíchu a Poslední vládce větru k poblití, ale teď je tu Po zániku Země a i ten největší fanda Šestého smyslu a Vyvoleného jednoduše musí přiznat, že M. Night Shyamalan by se měl sebrat a odjet zpátky do Indie prodávat párky v rohlíku nebo dělat prostě něco, co s filmem nemá nic společného. I tentokrát je totiž jeho film solidní srágora a to už fakt nemůže být náhoda. Ono už z upoutávek bylo celkem jasné, že tohle sci-fi o vzta...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Po zániku Země

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Po zániku Země

Zatím nevyšlo.


Související články

23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
22.1.2017 22:29 Shyamalan je zpět! Rozpolcený zničil Dieselovo xXx Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
10.1.2017 10:05 Gangsterská rodinná jízda Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.1.2017 12:00 Víkendový výplach #383 o Wickovi, Bourneovi a burgerech Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

M. Night Shyamalan byl vždycky tajnůstkář a v samotných začátcích kariéry mu to vlastně i procházelo, protože jeho filmy pokaždé šokovaly nepředvídatelnou pointou. Navíc fungovaly díky famózní atmosféře - ať už to byl Šestý smysl, Znamení nebo Vyvolený, po všech stránkách byly výborné. Jenže pak se Shyamalanovy hry s divákem všichni přesytili a po Vesnici to šlo s režisérem hodně rychle s kopce. Nastal tři roky po jeho posledním failu čas na nápravu reputace? Doufejme. Režisér totiž přichází se sci-fi, o jejímž ději toho sice moc nevíme (prostě klasický Manoj), námět ale něco málo napovídá: Film vypráví o otci a synovi (Will a Jaden Smith), kteří ztroskotají na cizí planetě. A jelikož se odehrává nějakých tisíc let poté, co lidstvo opustilo Zemi, je klidně možné, že to bude právě ona. I když - že by to tentokrát bylo až tak snadné? Uvidíme. Shyamalan by se každopádně měl snažit, dost možná totiž bude mít poslední šanci. Smithova star-power by mu měla zaručit dobré kasovní výsledky, Smith je navíc známý tím, že se do úplných ptákovin nepouští (až na Muže v černém, ale to je dáno špatně podepsanou smlouvou u jedničky), takže bychom se mohli začít těšit. Dobrých sci-fi s původním námětem navíc nikdy není dost.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.