Po svatbě

After the Wedding

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Po svatbě

Po svatbě /2006

Režie: Susanne Bier

Hrají: Mads Mikkelsen, Rolf Lassgĺrd, Sidse Babett Knudsen, Stine Fischer Christensen

Česká premiéra: 28.8.2008

USA premiéra: 30.5.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Po svatbě

V kostce: "Susanne Bier strikes back s filmem o návratech a nečekaných setkáních. Pokud se vám líbili její Bratři, víte co přibližně čekat. Pokud ne, je veškeré doporučování marné. Jedině že by vás extrémně zajímal nový film s "tím záporákem z Casina Royale"."

Galerie obrázků filmu Po svatbě

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Po svatbě

 Oč je placaté Dánsko méně zajímavé zeměpisně, o to zásadnější filmy v něm v posledních patnácti letech vznikají. Je až s podivem, kolik vášní, strachů a obsesí si v sobě Dánové pěstují - a zároveň se nebojí je "před světovou veřejností" ventilovat. Ukázkovým příkladem byla slabá dvacítka filmů vzniklých pod hlavičkou manifestu Dogma 95. Počáteční silný impulz Dogmatu 95 však už před nějakou chvílí vyvanul a stanovená pravidla tvorby, která ze začátku poskytovala spousty zajímavých impulzů, s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Po svatbě

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Po svatbě

Zatím nevyšlo.


Související články

24.9.2015 19:00 Režisérská elita #12: Guy Ritchie Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
31.5.2015 12:35 Víkendový výplach #299 o Maxovi a svatbě Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
16.4.2015 17:00 Flash Gordon a režisér Kingsmana? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
13.4.2015 12:30 Výsledky: 2015 MTV Movie Awards Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
15.2.2015 21:54 50 odstínů je trhák, jen bez rekordů. Kingsman boduje! Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pokud by si češti filmaři měli vzít z nějaké jiné evropské země příklad, tak je to Dánsko. V poslední době se totiž právě v téhle skandinávské zemi točí nejzajímavější evropské filmy a režisérka Susanne Bier je zodpovědná za většinu z nich. Její předloňští Bratři nás v Karlových Varech dojaly téměř k slzám (jsme tvďáci, takže jsme nakonec nebrečeli) a letos se do kin chystá její americký debut Thing We Lost In Fire. Mezi tím si však stačila natočit ještě jedno malé dánské drama, které se díky nominaci na Oscara dostane i k nám. After the Wedding je příběh Jacoba Petersona, který vede kdesi v Indii malý sirotčinec. Tomu však kvůli nedostatku financí hrozí zrušení. Shodou náhod se Jacob seznámí s bohatým dánským podnikatelem a slíbí mu, že se objeví na svatbě jeho dcery. To, co mělo být původně jen obyčejnou laskavostí však bude mít pro Jacoba nedozírné následky. I on má totiž minulost a ta právě na svatbě vypluje na povrch. Podle prvních reakci natočila Susanne Bier opět film, který je emocionálně silný a působivý, aniž by byl vlezlý. Do hlavní role navíc obsadila Madse Mikkelsena, který je díky Casinu Royale tahákem na diváky, takže After the Wedding by mohlo mít úspěch i jinde než na festivalech. Což bychom režisérce opravdu hodně přáli.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.