Po krk v extázi

Layer Cake

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Po krk v extázi

Po krk v extázi /2004

Režie: Matthew Vaughn

Hrají: Daniel Craig, Kenneth Cranham, Dexter Fletcher, Jamie Foreman,

Česká premiéra: 2.6.2005

USA premiéra: 13.5.2005

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Po krk v extázi

Gangsterky pořád táhnou. Diváky i filmaře. V Británii si s touhle drsnější odrůdou celuloidových plodin v posledních pár letech pohrávají velmi rádi a více méně zručně. Guy Ritchie ukázal jak na to a do stejného výtahu, v jakém jezdil s Podfu(c)kem a Sbal prachy a vypadni se titíž producenti pokusí nasednout i s expresní drogovou dodávkou značky Layer Cake. Režijně debutující producent Matthew Vaughn (prý bude po Singerově odchodu šéfovat X-menům!!) nás zavádí do ostrovního podsvětí, v němž se točí velký prachy právě okolo velké závislosti na ještě větším počtu kil omamných pochutin. Svoje si v tomhle morálním bahně nahrabal i bezejmenný ranař (Daniel Craig), tolik že už může pověsit bouchačku a dealerskou šrajtofli na hřebíček... ale ouha, shit opět happens a důchodové lenošení se odkládá. Mocný boss po něm chce poslední dvě službičky: Nejít fetující dceru mafiána Eddieho Templa a ještě střelit konkurenci - chlápkovi, kterej si nabubřele říká The Duke, nebo-li Vévoda - nálož extáze. Tohle bude ještě bolet. Layer Cake k nám do kin přifaří pod krycím heslem Po krk v extázi na začátku června.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Po krk v extázi

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Po krk v extázi

Debutantský režisér Matthew Vaughn si před lety zahrál ve Sbal prachy a vypadni a protože se mu v žánru zjevně zalíbilo, sebral přední anglickou a irskou smetánku a střihnul si podobnou drsně absurdní gangsterku, která má kromě značné pachuti „ritchiovské“ poetiky v rukávu i pořádnou porci nefalšované zábavy. Začíná se však poměrně kulhavě a než si zvyknete na trochu pomalejší tempo než u kolegy Guye Ritchieho, pár minut se v tom budete topit. Po těch prvních pár minutách a desítce postav (je...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Po krk v extázi


DVD a Blu-ray filmu Po krk v extázi

Zatím nevyšlo.


Související články

20.10.2016 08:48 Kdo si zahraje parťačku Deadpoola? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
25.7.2015 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
12.3.2015 07:00 Režisérská elita #9: Matthew Vaughn Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
22.2.2015 17:07 Zlaté maliny: Filmové dno roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
11.2.2015 14:00 Režisérská elita #8: Michael Mann Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.