Planeta teror

Grindhouse: Planet Terror

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Planeta teror

Planeta teror /2007

Režie: Robert Rodriguez

Hrají: Rose McGowan, Freddy Rodriguez, Danny Trejo, Josh Brolin, Michael Biehn

Česká premiéra: 23.8.2007

USA premiéra: 6.4.2007

Na DVD od: 25.3.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Planeta teror

Giganty Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze, kteří si v hollywoodském rybníčku našli svou stinnou zátoku, kde na ně nikdo nemůže, ale přesto do ní fanoušci rádi nahlédnou, není třeba blíže představovat. Oba dva nás průběžně zásobují výplody svých hlav a my buď uznale pokyvujeme (Kill Bill 2) a nebo se nám otevírá švýcarák v kapse (Tenkrát v Mexiku). Hojně propíraná byla také skutečnost, že Rodriguez dal Tarantinovi "hostovsky režírovat" jednu scénu ze Sin City. Vzájemný soulad tvůrců podnítil vznik společného dvojfilmu Grindhouse (na kterém už Rodriguez nějaký čas pracoval, ale prý se nedostal přes 30 stran), do nějž oba tvůrci přispějí jedním náležitě drsným kouskem o stopáži přibližně 60 minut. A aby toho nebylo málo, snímky budou prokládány fiktivními ukázkami na filmy, které byste možná vidět chtěli, ale asi se tak nikdy nestane. I když kdo ví, na Comic Conu už padlo i něco málo i o případné dvojce, která by mohly čerpat právě z těchto "bonusů." O trailerové předěly se postará Tarantinův věrný učedník, který v těchto dnech kuchá nebohé americké dívky a mladíky na Slovensku, Eli Roth. Abychom nechodili kolem horké kaše, v případě Rodrigueze půjde o béčkový až céčkový zombie horor Planet Terror, taťka Quentin přispěje náležitě nabroušeným slasherem Death Proof. V současné době se objevují zprávy, že projekt provázejí jisté potíže, ba dokonce se zastavil, ale dubnová americká premiéra zřejmě ohrožená nebude.

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Planeta teror

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Planeta teror

Grindhouse - projekt Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze - byl v jistých kruzích snad nejočekávanější filmovou událostí roku. Spojení režisérů, kteří si právem mohou před své jméno dát přívlastek „kultovní,“ totiž slibovalo docela zajímavý experiment. I když tvůrci Pulp Fiction a Desperada v poslední době dost ubrali, pořád se s nimi musí počítat. Tarnatinův příspěvek Auto zabiják už máme úspěšně za sebou a bohužel musíme svorně jako redakce konstatovat, že žádná sláva to nebyla. Robert R...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Planeta teror


DVD a Blu-ray filmu Planeta teror

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:40 Boží plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
28.2.2017 13:00 Nový plakát sci-fi Vetřelec: Covenant Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.2.2017 16:00 Nová fotka celého obsazení Vetřelec: Covenant Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
5.2.2017 12:00 Víkendový výplach #387 o Westworldu a Cageovi Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.