Plán útěku

Escape Plan

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Plán útěku

Plán útěku /2013

Režie: Mikael Håfström

Hrají: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Amy Ryan, Vinnie Jones

Česká premiéra: 17.10.2013

USA premiéra: 18.10.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Plán útěku

V kostce: "Arnold a Sly se sešli v nejmodernějším vězeňském zařízení na světě a rozhodli se zdrhnout. Takže pár lidí dostane po hubě, bude se střílet a trochu i hláškovat. Ti dva jsou pořád ve formě, tempo je hodně rychlé, ale designéři kulis a kostýmů by si zasloužili pár facek. Solidní akční béčko se dvěma hereckými legendami, které blbnutí před kamerou evidentně pořád ještě baví. Nic víc. "

Galerie obrázků filmu Plán útěku


Recenze filmu Plán útěku

Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger se pěkně dlouho snažili najít projekt, u něhož by se mohli sejít před kamerou. Povedlo se jim to až v The Expendables, ačkoliv v první části šlo spíš o cameo a ve druhé ta spolupráce taky nebyla zrovna velká. Plán útěku se tak dá považovat za jejich skutečně první společný film. A taky na to tvůrci sází.  Béčkový příběh o specialistovi na útěky z vězení, který skončí v nejmodernější base na světě, spřátelí se tu s rakouským kulturistou a společně zku...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Plán útěku

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Plán útěku

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
4.3.2017 11:00 Nová fotka hlavních hrdinů Nolanova Dunkerku Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ještě před pěti lety bychom se každému vysmáli, kdyby nám tvrdil, že Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger se sejdou v jednom filmu. A teď už chystají třetí společný projekt. Po dvou dílech The Expendables nás čeká thriller The Tomb, v němž si Sly zahraje architekta, jenž se specializuje na navrhování věznic, z nichž není úniku. Teď na něj ale kdosi hodil zločin, za který si má jít odsedět pár let a to rovnou do svého nejlepšího díla. A to se mu ani trochu nelíbí, a tak se rozhodne zdrhnout. Konec konců kdo jiný by měl mít šanci utéct z nejlepšího vězení světa než jeho architekt? Ovšem krom dokonalých bezpečnostních zařízení a něj čekají i drsní bachaři a ještě drsnější muklové. Schwarzenegger by si právě jednoho z muklů měl zahrát, podle všeho ale půjde o klaďáka. Už teď je jasné, že když ti dva spojí síly, žádné vězení je nemůže zadržet. Snad to všechno zvládne zrežírovat Mikael Håfström, který se zatím projevoval jako zručný řemeslník, ale nic víc.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.