Piraňa 3D

Piranha 3-D

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (45)
Plakát k filmu Piraňa 3D

Piraňa 3D /2010

Režie: Alexandre Aja

Hrají: Elisabeth Shue, Adam Scott, Ving Rhames, Richard Dreyfuss, Eli Roth

Česká premiéra: 7.10.2010

USA premiéra: 20.8.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Piraňa 3D

V kostce: "Pravěké piraně s velkým apetitem, hloupí teenageři, naivní poldové, vševidoucí vědec. Je to blbina, ale oproti ostatním hororovým remakům z poslední doby je to nebe a dudy. A ty dudy myslíme doslova."

Galerie obrázků filmu Piraňa 3D


Recenze filmu Piraňa 3D

Léto je fuč a podzimní počasí se zakusuje do krku, ale vy můžete kašlat na předpověď počasí, protože v kinech naplno řádí babí léto. Babí od vzoru baby - roztančené, nadržené a míň než víc oblečené. Alespoň tak nám předvádí Alexandre Aja svou vizi "wet hot american summer", jak ho v mládí odkoukal z osmdesátkových filmů. Tahle jeho životní zkušenost je pro Piraňu 3D přímo životně důležitá, protože navzdory 3D hejblátkům budete mít pocit, že od dob originálu od Joe Danteho neuplynul ani jediný...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Piraňa 3D


DVD a Blu-ray filmu Piraňa 3D

Zatím nevyšlo.


Související články

24.2.2013 14:26 Zlaté maliny: Nejhorší z nejhorších je Twilight Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
8.2.2013 11:30 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
19.12.2012 14:00 Speciál: Fantasy filmy pro rok 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
11.7.2012 15:53 Nemáte dost? Dorazí vás God of War! Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
27.5.2012 12:17 Víkendový výplach #142 o Expendables a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Díky filmům Noc s nabroušenou břitvou a Hory mají oči se Alexandre Aja zařadil mezi režiséry, jejichž jméno rádi vidíme prakticky u jakéhokoliv projektu. Horor Zrcadla se mu sice moc nepovedl, ale u svojí novinky opustí subžánr duchařin a s hodně velkou pravděpodobností rozpoutá pořádné krvavé orgie. Piranha 3-D je předělávkou hororu z roku 1978, jenž poměrně často běží v našich televizích. I v nové verzi se hladové a zubaté rybičky dostanou do jezera, u něhož se válí stovky turistů. I tady sežerou pár lidí a majitelé hotelů to celé budou chtít zamést pod koberec. A pochopitelně i tentokrát se to všechno zvrtne a spousta lidí skončí jako krmení pro nenažranou vodní havěť. Alexandre Aja slibuje hodně krve a brutality, herecké obsazení sice nenabídne žádnou velkou hvězdu, ale Elisabeth Shue, Ving Rhames nebo Richard Dreyfuss si bezpochyby odehrají svoje a je sympatické vidět v hlavních rolích herce, kterým není devatenáct let. Žraní lidí ve 3-D je už jen příjemným bonusem.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.