Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Pan

Pan /2015

Režie: Joe Wright

Hrají: Hugh Jackman, Rooney Mara, Garrett Hedlund, Amanda Seyfried, Nonso Anozie

Česká premiéra: 8.10.2015

USA premiéra: 9.10.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pan

V kostce: "Všichni herci jsou mimo, zelené plátno naopak všude a pokud by šlo v kině přetáčet, dali byste si jen tři velké akční scény. Pan by od vás měl dostat šanci jen v případě, že vyloženě sbíráte všechny hollywoodské omalovánky. Jde totiž o smutný příklad toho, jak může studio semlít talentovaného režiséra a jak se Hugh Jackman vydal směrem, který mu zoufale nesedl. Snad si z Wrightova přešlapu celý žánr vezme ponaučení. I když... na takovou naivitu už jsme asi všichni moc staří."

Galerie obrázků filmu Pan


Recenze filmu Pan

To takhle šéf Warnerů praštil do stolu a povídá "Harry Potter skončil, potřebujeme ho něčím nahradit." Následovala chvíle ticha... načež se z rohu místnosti se ozvalo: "Co třeba Petr Pan? To je skoro jako Potter a navíc to má kupu létajících lodí, takže přijdou i fanoušci Pirátů z Karibiku." "Hmmm..." zamyslel se zoufalý terč hladových akcionářů, který právě odklepnul deset comicsových filmů na základě jednoho. "Berem!" Jasně, je slušná pravděpodobnost, že zrod filmového Pana neproběhl zrovna...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pan

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pan

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Příběh Petra Pana je minimálně na západ od nás zatraceně populární, ale v Česku si nikdy extra moc fanoušků nevybojoval. Fantasy pohádka Pan, která se na nás chystá příští léto, by ale i tak mohla stát za to, motají se kolem ní totiž sakra zajímaví lidé. Hlavním hrdinou bude sirotek, který se dostane do Země Nezemě, kde na něj čekají noví kámoši, dobrodružství, ale také spousta nebezpečí. Je tu totiž i mladý kapitán Hook a pirát Černovous. Co konkrétně se na nás chystá, zatím nechce nikdo pořádně prozradit, ovšem herecké obsazení v čele s Hughem Jackmanem je velice solidní. A za kamerou je navíc Joe Wright, který umí jak vyprávět, tak i lahůdkový vizuál.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.