Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Penelope

Penelope /2006

Režie: Mark Palansky

Hrají: Christina Ricci, James McAvoy, Catherine O'Hara, Reese Witherspoon, Peter Dinklage

Česká premiéra: 5.6.2008

USA premiéra: 29.2.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Penelope

Neříkejte, že jste o tom ještě nikdy neslyšeli (platí hlavně pro dámy ;). Jedete do porodnice s břichem velikosti tří vodních melounů, dýcháte jako o závod a když je celý proces u konce a světlo světa spatří nový život v balení malého děcka, zjistíte, že… má hlavu prasete. No fakt. Skorodebutant Mark Palansky vám chce vyprávět přesně takový příběh a přizval si k tomu hnedle Christinu Ricci. Ta je hraje inkriminovanou osobu v pokročilém věku, kdy se obvykle ženy vdávají a ty z ušlechtilých rodů zvlášť. To je totiž tak: Penelope má modrou krev a možná bude mít zanedlouho i něco společného s panováním. Jenže k tomu potřebuje ženicha (jak zní nějaké zvláštní a hloupé pravidlo :). Jenže k ženichovi potřebuje vypadat normálně. A takový dojem prasečí uši a nos bohužel nevyvolávají. Dlouho to s ní rodina zkouší a vodí si do příbytku „chápavé“ chlapce a muže. Desítky jich omdlévají při představě, že bych jejich partnerka vypadala jako jejich včerejší nadívaný pokrm, až nakonec opravdu přijde on a hledí na její vnitřní krásu – jenže cesta k jejich štěstí je stejně spletitá. Do hry se vloží vlezlý paparazzi a stihne Penelope vyfotit a vyhlásit světu, že na světě existuje ještě větší zrůda než sloní muž… Tak co, zní vám to aspoň trochu zajímavě? :)

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Penelope


Recenze filmu Penelope

Když má někdo v Hollywoodu scénář, který je trošku absurdní a zároveň obsahuje větší množství fantasy nebo pohádkových prvků, jde s ním okamžitě za Timem Burtonem. Ten už spoustu let platí za vizionáře a režiséra, který dokáže balancovat na hraně těch nejrozdílnějších žánrů tak, že publikum odchází ze sálu spokojené. Když ale Burton řekne, že nemá zájem, musí se producenti poohlédnout jinde. Zatím se žádný podobně talentovaný a schopný režisér nenašel. Po Penelope je ale situace zcela jiná. ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Penelope


DVD a Blu-ray filmu Penelope

Zatím nevyšlo.


Související články

25.1.2017 13:37 Hvězda Star Wars si vyšlápne na nácky Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
3.2.2016 11:00 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
29.6.2015 13:57 Lucy a Colombiana se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.3.2015 20:30 Připravte se na Zoolandera 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
19.1.2015 09:27 Letní nářez 2015: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.