Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Paul

Paul /2010

Režie: Greg Mottola

Hrají: Nick Frost, Simon Pegg, Seth Rogen, Sigourney Weaver

Česká premiéra: 9.6.2011

USA premiéra: 18.3.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Paul

V kostce: "Zase to zvládli! Staří parťáci z britských fanboyovských komedií Simon Pegg a Nick Frost si tentokrát zahráli dva anglické geeky brázdící Ameriku. Cestu jim zkříží mimozemšťan Paul... a je z toho spousta zábavy. Milé překvapení první půlky letošního roku podstrkuje ráznou nálož situačního humoru, přisprostllých hlášek, fanouškovských narážek i přesvědčivých emocí. Svěženka léta."

Galerie obrázků filmu Paul


Recenze filmu Paul

Vzpomínáte na Fanboys? Film s dobrým nápadem, který doplatil na studiové čachry a přílišné tlačení na pilu, ať už se to týká nuceného oblékání do nerdovských kostýmů, chtěné sitcomovitosti nebo křečovitých cameo roliček. Britští geekové Pegg a Frost teď Američany porážejí na jejich vlastním hřišti, a po geniálních poctách zombie (Soumrak mrtvých) a akčnímu žánru (Jednotka příliš rychlého nasazení), to není zas tak velké překvapení. Zvládají to ovšem i bez svého hlavního kouče. Silový a trochu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Paul


DVD a Blu-ray filmu Paul

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
24.1.2017 17:16 Záznam MZ Live #91 o xXx 3, Elle a Rozpolceném Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
7.11.2016 13:31 Nová Hvězdná pěchota se blíží Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
27.10.2016 14:00 MoneyZone: Vydělá Doctor Strange 100 mega za první víkend? Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
22.9.2016 09:18 Temná krimi z budoucnosti od režiséra Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Dva komiksoví geekové vyrazí z Británie na výlet do Ameriky, kde potkají skutečné mimozemšťany. Námět sám o sobě zní moc praštěně na to, aby se jednalo o pouhé béčko nějakých nemehel. Když člověk navíc koukne do obsazení a na pozici režiséra, musí mu být jasné, že Paul bude další komediální hit od současné komediální šlechty. Natočil ho Greg Mottola (Superbad, Adventureland), napsal Nick Frost se Simonem Peggem, v hlavních rolích vedle Pegga a Frosta Seth Rogen, Jason Bateman, Sigourney Weaver nebo Bill Hader. Nevím jak vám, ale mně takový výčet naprosto stačí k tomu, abych do kina vyrazil ještě v den premiéry. Paul totiž bez debat bude verbální přestřelka, plná odkazů na sci-fi a vůbec drobností, které oceníme hlavně my - filmoví fanoušci.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.