Patrola

End of Watch

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Patrola

Patrola /2012

Režie: David Ayer

Hrají: Jake Gyllenhaal, Michael Pena, Anna Kendrick, America Ferrera, Frank Grillo

Česká premiéra: 8.11.2012

USA premiéra: 29.9.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Patrola

V kostce: "Brian Taylor a Michael Zavala se snaží udržet v Los Angeles pořádek. To ale v nejhorším mětském okrsku není vůbec snadné a za každý den, kdy se vrátí domů v celku, mohou děkovat štěstí. Jak dlouho jim však ještě vydrží? David Ayer natočil strhující jízdu po nejhorších oblastech L.A., ze které se budete ještě dlouho vzpamatovávat. "

Galerie obrázků filmu Patrola


Recenze filmu Patrola

Los Angeles není jen Hollywood. Jsou to i stovky kilometrů čtverečních plných feťáků, co mají hlavu tak vyjetou, že si sotva zvládnou vytřít řiť, ale cokoliv v uniformě chtějí zastřelit čistě z principu. Ulice plné prostitutek, primitivů, zoufalců, násilníků, vrahů a lidského dna. A hrdinové Patroly se je pokouší udržet na uzdě. A to je v podstatě celá zápletka novinky specialisty na policejní dramata Davida Ayera. Dlouholetí kámoši a parťáci Brian Taylor a Mike Zavala zkrátka jezdí v policej...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Patrola


DVD a Blu-ray filmu Patrola

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 270 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
10.3.2017 21:00 Pokračování Avatara se znovu odkládá Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Policejní thrillery v poslední době diváky moc nezajímají, ale to je Davidu Ayerovi jedno. Platí totiž za největší eso v tomhle žánru a rozhodně nehodlá vyklízet pozice. Má za sebou scénář k Training Day nebo k vynikajícímu ale zapadlému filmu Temný stín nad L. A. a sám natočil Drsné časy a Street Kings. Příští rok se opět vrátí na ulici s příběhem dvou dlouholetých kolegů, kteří se snaží dělat svou práci a vracet se domů v jednom kuse. Taylor a Zavala jsou profíci, kteří vědí, jak to na ulici chodí, ale čím víc se snaží udržet na ulici klid, tím hůř je na tom jejich osobní život. Sladit tyhle dvě věci dohromady nebude jednoduché, nehledě na to, že dělat v L. A. policajta je podstatně nebezpečnější než se živit jako účetní. End of Watch nemá tak hvězdné obsazení jako předchozí Ayerovy kousky, ale [[Jake Gyllenhaal]] a Michael Pena jsou rozhodně dost zajímaví herci na to, abychom se začali těšit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.