Past na žraloka

Shark Bait

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Past na žraloka

Past na žraloka /2006

Režie: Howard E. Baker, John Fox

Hrají: Freddie Prinze Jr., Rob Schneider, Evan Rachel Wood, Donal Logue, Andy Dick

Česká premiéra: 22.2.2007

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Past na žraloka

Příběh žraloka měl být další animovaný hit. Mohl se opřít o aktuální „rybí“ téma, podmořští živočichové měli hlasy největších filmových hvězd a várka béčkových animáků typu Karcoolka byla ještě daleko. Nakonec se to sice nepovedlo tak, jak si tvůrci představovali, ale i tak zaznamenal Příběh žraloka víc než slušný úspěch. Režisérské duo Baker a Fox se teď rozhodlo pokusit se přiživit na slavnějším bratříčkovi. A dělají to tím nejubožejším způsobem, jaký si jen dokážete představit. Máme tu podobný příběh, ve kterém musí malá bezvýznamná rybička bojovat proti partě agresivních žraloků, máme tu NAPROSTO stejné písmo na plakátu a v originále dokonce i velmi podobě znějící název. I když se Příběh žraloka nedokázal kvalitou ani přiblížit Pixarovským animákům, podle všeho je Past na žraloka ještě o několik úrovní níž. Willa Smithe za mikrofonem nahradili mimo jiné Freddie Prinze Jr. a Rob Schneider (bude otravný i v animované podobě?) a celé to působí jako „dejte nám svý peníze, jsme kreslení a veselí a zasloužíme si je.“ Co se mě týče, budou se muset tvůrci sakra snažit, abych jim věnoval svou pozornost. Prachsprosté kopírování v tomhle případě zavání totiž nejen trapností, ale možná dokonce i žalobou. Navíc fakt, že film ještě nemá stanovenou americkou premiéru, také leccos naznačuje.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Past na žraloka

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Past na žraloka

Byla jednou jedna rybička a ta umřela. Vlastně ne. Neumřela a rozhodla se vás otravovat v x-tém ideovém odvaru z většiny animáků, které proběhly širým éterem v posledních letech a zasadily se o příjemné i příjemnější vzpomínky. Hlavní hrdina Pasti na žraloka je malý a oranžový. Rodiče mu „zemřou“ v prvních pěti minutách a on se musí prokousat životem na vlastní pěst (a pod dohledem jiné rybí maminky, která ho ráda adoptuje). A pak se zjeví velká ošklivá ryba (je to žralok, kdybyste se chtěli...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Past na žraloka


DVD a Blu-ray filmu Past na žraloka

Zatím nevyšlo.


Související články

15.1.2017 11:55 Víkendový výplach #384 o Rickovi, Mortym a Indiana Jonesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
6.1.2017 16:00 Deadpool dostane kupu následovníků Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
1.1.2017 12:31 Víkendový výplach #382 o Willisovi a Zaklínačovi Rubrika: Novinky Diskuze: 96 příspěvků
26.10.2016 08:55 7 filmů reportéra Janka Rubeše Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
4.10.2016 09:42 Mel Gibson znovu akční Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.