Pasažéři

Passengers

Plakát k filmu Pasažéři

Pasažéři /2016

Režie: Morten Tyldum

Hrají: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Robert Larriviere

Česká premiéra: 29.12.2016

USA premiéra: 21.12.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (20)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (4)

TV trailer

Pasažéři: TV trailer Pasažéři: TV trailer Pasažéři: TV trailer

Tohle bude potřebovat silné ohlasy. Neříkám, že se na Pasažéry netěším, ale z hlediska kampaně to (podobně jako u Assassin's Creedu) není žádná sláva. Zatímco Doctora Strange nebo Fantastických zvířat bylo všude plno a teď se koupeme v záplavě upoutávek z předaleké galaxie, velkolepý sraz Jennifer Lawrence a Chrise Pratta působí poněkud vlažně. Zkrátka tu chybí razance Gravitace, Interstellaru nebo Marťana a dostáváme jen obyčejně vypadající survival se dvěma známými tvářemi. Nový film Mortena Tylduma (Kód Enigmy) potřebuje nějakou vymakanou upoutávku, která prodá hrdiny nad rámec hereckých jmen. Podobné žánrové bloumání je totiž na film za 120 mega zatraceně málo.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (74)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (64)

Trailer

Pasažéři: Trailer Pasažéři: Trailer Pasažéři: Trailer

Dvě hvězdy letí ke třetí hvězdě a řeší, co s volným časem, protože se z umělého spánku probouzejí proti plánu o devadesát let dřív. Sci-fi Pasažéři opět dokazuje popularitu vesmírného žánru, který se nám pomalu probourává do úplně celé sezóny. Adaptaci scénáře ze slavného black listu svěřili režisérovi Kódu Enigma, odtud potud skvělé zprávy a vyhlídka na něco přemýšlivějšího, ale nikoliv utrápeně meditativního. Pak už je ale na traileru vidět hlavně práce producentů - dvě hvězdy v hlavní roli, jejichž chemie zatím nepůsobí příliš přesvědčivě (ale to je možná tím, že JLaw vlastně pořádnou chemii nemá s nikým - sorry, někdo to říct musel), spousta výbuchů, spousta otázek, spousta dolarů hozených na plátno. Nebudu ale protestovat proti stodvacetimilionovému hvězdně obsazenému drámu s popcornovou fasádou, které by se - zvlášť pokud je ten scénář tak dobrý - udalo i za třetinovou sumu s televizními tvářičkami. Pasažéři zjevně nevědí, jestli chtějí mířit na Oscary nebo miliony. Producenti by určitě rádi obojí, a proto je trailer až drze blockbusterový, což si trochu protiřečí s naznačenou zápletkou. Opatrně natěšené čtyři hvězdičky a malá modlitba za to, aby byl celek víc než jen součet jednotlivých částí.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.