Pasažéři

Passengers

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (19)
Plakát k filmu Pasažéři

Pasažéři /2016

Režie: Morten Tyldum

Hrají: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Robert Larriviere

Česká premiéra: 29.12.2016

USA premiéra: 21.12.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pasažéři

V kostce: "Zábavná sci-fi romance s ohromně nosnou zápletkou, která v závěru spadne do klišovitého popcornového peklíčka. Z Pasažérů mohla být líbivá trvalka, jíž by zapáleně rozebíraly všechny věkové kategorie, nakonec tu ale máme dobře rozjeté zklamání, které nikomu ze zúčastněných moc neprospěje."

Galerie obrázků filmu Pasažéři


Recenze filmu Pasažéři

Z Pasažérů měla být velká filmová událost. Scénář koloval Hollywoodem řadu let a zajímala se o něj nejedna velká hvězda, jen aby doputoval k Jennifer Lawrence a Chrisu Prattovi. Na první pohled to tedy dopadlo dobře, "žhavější" jména byste momentálně hledali jen těžko. Výsledek ale diváky bohužel nezaujal, protože sci-fi za 110 milionů dolarů otevřela jen za 15, takže zbývá jediná otázka: Je to alespoň dobrý film?NÁSLEDUJÍ SPOILERY ZE ZAČÁTKU FILMU, KTERÉ KAMPAŇ ZÁMĚRNĚ VYNECHALA Odpovědět ne...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pasažéři

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pasažéři

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
30.1.2017 08:01 Nejlepší plakáty roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jennifer Lawrence a Chris Pratt jsou asi největší hvězdy své generace, alespoň momentálně. Takže od jejich spolupráce se čekají velké věci. Příběh se bude odehrávat na kosmické lodi, která putuje ke vzdálené kolonii. Cesta má trvat desítky let a cestující jsou v kryospánku. Pak se ale něco stane a jeden z nich se vzbudí dřív. O šedesát let. Teď se musí rozhodnout, jestli zbytek svého života stráví sám, nebo vzbudí někoho dalšího, aby se z toho nezbláznil. Samozřejmě si vybere druhou možnost, a tak ve vesmíru, daleko od čehokoliv, co by zavánělo civilizací, skončí dva lidé, kteří spolu musí strávit zbytek života. Jak moc romantické nebo dobrodružné to bude, zatím nemá smysl odhadovat. Každopádně casting je luxusní a režisér Morten Tyldum natočil povedený Kód Enigmy a výtečné Lovce hlav, takže očekáváme kvalitu.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.