Pařmeni

A Few Best Men

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Pařmeni

Pařmeni /2011

Režie: Stephen Elliott

Hrají: Xavier Samuel, Laura Brent, Olivia Newton-John, Kevin Bishop, Kris Marshall

Česká premiéra: 14.6.2012

USA premiéra: 1.3.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pařmeni

Pařilo se ve Vegas i v Bangkoku a teď je na řadě Austrálie. Ne že by komerčně sakra úspěšná parta chystala trojku takhle rychle, jen se u protinožců nechtějí nechat zahanbit. Pařmeni by měl být příběh party kámošů, které zasáhne krutá a nelítostná rána osudu. Jeden z nich se totiž bude ženit. Konec mládí, radovánek a brutálních chlastaček je blízko, bez boje to ale nikdo z téhle bandy rozhodně vzdávat nebude. Konec konců i na samotné svatbě, ačkoliv se koná někde v Austrálii, bude určitě dost příležitostí prolít hrdlem nějaký alkohol a provést pár nepřístojností, za něž se člověk pár dní stydí, ale kámošům o nich pak hrdě vypráví konce života. Ve víceméně neznámém obsazení zaujme snad jen herecký návrat Olivie Newton-John z Pomády, za kamerou sedí zkušený veterán Stephan Elliott, jenž má za sebou třeba Dobrodružství Priscilly, královny pouště.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Pařmeni

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Pařmeni

Když Pařba ve Vegas ukázala, že diváci jsou ochotni jít do kina na film, v němž skupina téměř neznámých herců chlastá jako o život a provádí věci, které by je ve skutečném světě dostaly do kriminálu, bylo jen otázkou času, kdy vzniknou další podobné filmy. Jako příspěvek do žánru drsnějších komedií má tahle australská věc všechno podstatné.Australští Pařmeni se nijak zvlášť nepokouší zastírat fakt, že jde o klasický film typu "parta magorů dělá bordel na seriózní akci". Hlavní hrdina jednoduš...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pařmeni

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pařmeni

Zatím nevyšlo.


Související články

19.5.2014 12:00 Pařmeni prodávají zbraně Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.10.2013 10:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Září 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.