Paříži, miluji tě

Paris, je t'aime

V.I.M.
Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Paříži, miluji tě

Paříži, miluji tě /2006

Režie: různí tvůrci

Hrají: Ben Gazzara, Steve Buscemi, Natalie Portman, Gaspard Ulliel

Česká premiéra: 1.5.2008

USA premiéra: 7.5.2007

Na DVD od: 29.9.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Paříži, miluji tě

V kostce: "Osmnáct pohledů na lásku, která začíná, končí nebo probíhá v ulicích Paříže. Dramaturgicky nejsou jednotlivé segmenty propojeny zvlášť pevně a dalo by se polemizovat i o základní premise (proč neustále ta prvoplánová Paříž?). Krátký interval výměny nicméně vytváří dostatečně rychlé tempo, takže i méně zdařilé povídky se dají bez obtíží usledovat."

Galerie obrázků filmu Paříži, miluji tě

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Paříži, miluji tě

Ten nápad smrdí na sto honů turistickým kýčem: Kolem dvaceti režisérů natočí několikaminutové filmové zkratky odehrávající se na různých místech Paříže, aby tak dohromady vyjádřili, jak je tohle město živé a hodné milování. Jen zřídka si přitom vybírají špinavé kouty a předměstská stínadla, kam noha Japoncova nevkročí. A když se s kamerou motají kolem pamětihodností, často je využijí jako pouhou kulisu, ohraničení prostoru a vymezení jeviště pro konverzační cvičení. Mimoděk přitom dojde napln...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Paříži, miluji tě

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Paříži, miluji tě

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
29.10.2016 10:00 TZ TOP 8: Nejlepší epizody Gilmorových děvčat Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.10.2016 13:00 Dory má miliardu, u Disneyho se zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
4.10.2016 09:42 Mel Gibson znovu akční Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
8.9.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních zářijových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: imf)

Jak se zamilovat do dvou hodin. Zní vám to jako název nějakého zázračného přípravku z inzerátu? Pravá láska se přece rodí v jediném okamžiku, je ukována z prvního pohledu, který si uvědomujete zpětně a tisíckrát se k němu vracíte. Tehdy se to stalo a vy jste na to přišli až s odstupem času. Nemusíte s touhle teorií souhlasit, protože každý lásku vnímá a prožívá jinak. U Paris, je t'aime to však pro mě byly přesně dvě hodiny. Jakmile naskočily závěrečné titulky, definitivně jsem si uvědomil, že to není o tom jestli se mi ten film líbí nebo nelíbí, jestli má svoje silné a slabé okamžiky. Důležitý byl v tu chvíli celek, ona filmová Paříž - utkaná z osmnácti krátkých příběhů, které umějí nabít nadějí, oslnit svou pravdivostí, ale také udolat depresí. A všechny ty city mají potenciál vás roztrhat na kusy nebo vás znovu slepit tím nejsilnějším lepidlem, podle toho jak si režisérská a herecká smetánka usmyslí. Vdechnout život tomuto projektu byl nejlepší nápad od doby, kdy Stan Lee vymyslel X-Meny. I on tehdy věděl, že víc hlav víc ví a že jedině vzájemnou spoluprácí lze dosáhnout dokonalosti. Koncept Paris, je t'aime je geniálně jednoduchý a jednoduše geniální. Dvacet slavných režisérů si dalo dostaveníčko ve městě nad Seinou a každý z nich natočil svůj příspěvek na téma "láska". Až uvidíte tenhle dream team v akci, Paříž už pro vás nikdy nebude stejná. Neznevažuji Amélii z Montmartru nebo Satine z Moulin Rouge, ale proti téhle citové přesilovce hrají hodně nevyrovnaný zápas.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.