Pařba ve Vegas

Hangover

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Pařba ve Vegas

Pařba ve Vegas /2009

Režie: Todd Phillips

Hrají: Bradley Cooper, Heather Graham, Justin Bartha, Ed Helms, Zach Galifianakis

Česká premiéra: 18.6.2009

USA premiéra: 5.6.2009

Na DVD od: 2.12.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pařba ve Vegas

V kostce: "Rozlučka se svobodou se nesmí podcenit, tím spíš, jde-li o vašeho nejlepšího kamaráda. Takže - vzhůru do Vegas a připít si na noc, na kterou nikdo z nich nezapomene. Nebo ano..? Film o třech kamarádech, kteří hledají ztraceného čtvrtého, je nápaditou rekonstrukcí událostí minulého večera. Je komedií spíše příjemnou než třeskutě vtipnou a zaujímá víc jako dobrodružný celek než jako přehlídka jednorázových fórů. Tři a půl z pěti opilců říkají ano!"

Galerie obrázků filmu Pařba ve Vegas


Recenze filmu Pařba ve Vegas

Hype kolem nových filmů, které vzbudí alespoň nadprůměrnou pozornost, je takřka neuvěřitelný. Stačilo několik totálně nadšených ohlasů a příjemně uvolněných amerických recenzí a nenápadná Pařba ve Vegas, přitom tolik podobná spoustě svých žánrových soukmenovců, byla najednou na nejlepší cestě stát se historickým kultovním milníkem. Pojistilo to 47 milionů dolarů v rámci otevíracího víkendu (připomeňme, že jde o film s ratingem R a rozpočtem 35 milionů, takže můžeme hovořit o úspěchu přímo eno...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pařba ve Vegas


DVD a Blu-ray filmu Pařba ve Vegas

Zatím nevyšlo.


Související články

29.12.2016 15:38 Matky chystají další kalbu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.12.2016 00:32 Star Wars a Zpívej rozemlely Assassina i Pasažéry Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
19.12.2016 09:46 Nové Star Wars brutálně rozsekaly Willa Smithe Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
13.12.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
12.12.2016 18:00 Animovaná Vaiana do třetice válcuje, tentokrát Vánoční pařbu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Stalo se to téměř každému. Sedíte si v hospodě, házíte do hlavy jedno pivko za druhým, zábava je v plném proudu a najednou je ráno a člověk se probudí na lavičce v parku, nic si nepamatuje, hlava ho bolí a je rád, že vůbec dýchá. Přesně takhle se proberou i hrdinové komedie Hangover. Jejich kamarád se totiž rozhodl, že je konec se staromládeneckým životem a je čas se usadit a oženit. Ještě před tím, než své vyvolené navlékne prstýnek, je ale potřeba uspořádat pořádnou rozlučkovou párty. Kvalitní alkohol, dobří přátelé a atmosféra Las Vegas s člověkem udělají divy a není potom žádné překvapení, že se všichni účastníci téhle pánské jízdy zlijí jako zvířata. Problém ale je, že během divoké noci ztratili ženicha. A teď ho musí najít. A to znamená, že budou muset zjistit, co dělali přes noc, což nebude nic hezkého. Režisér Todd Phillips si pro svou novinku vybral téma, která sice není originální, ale pro komediální žánr je naprosto ideální. Tvůrce Starskyho & Hutche se ale tentokrát nemůže opřít o žádné velké hvězdy a i když Bradleyho Coopera považuji už od Aliasu za profesionálního sympaťáka a Justin Bartha je jeden z mála důvodů, proč se dá koukat na Lovce pokladů, obávám se, že k úspěchu u diváků bude potřeba víc.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.