Pařba v Bangkoku

The Hangover 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Pařba v Bangkoku

Pařba v Bangkoku /2011

Režie: Todd Phillips

Hrají: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Liam Neeson

Česká premiéra: 9.6.2011

USA premiéra: 26.5.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pařba v Bangkoku

V kostce: "Stu se chystá oženit s krásnou Asiatkou a nechá se kámoši vytáhnout na staromládenecký mejdan. Tentokrát v ulicích Bangkoku, ale se stejnými důsledky. Memory off, humor (i když hodně ojetý) on. Mnohem víc než jako komedie Pařba v Bangkoku funguje jako upocená exotická detektivka o pátraní po zmizelém příteli. Včetně překvapivých zvratů a akčních scén. Vlastně je to něco jako Phillipsův komediální remake Angel Heart ;-)."

Galerie obrázků filmu Pařba v Bangkoku


Recenze filmu Pařba v Bangkoku

Vítejte v Bangkoku. Je tu horko. Spousta zpocených lidí. Gangsteři, prostitutky, feťáci, transexuálové a mniši. Takoví ti mniši, co vás dvěma hmaty odsoudí na kolečkové křeslo. Taky opice, kterých se bojíte dotknout, aby vám bakterie do týdne neservaly maso z kostí. A horko. Pořád horko. Dusno, vedro, pot. Za zhnědlými žaluziemi vržou rezavé stropní ventilátory, ale osvěžení nepřináší. Jen vržou. Z děr v špinavých, otlučených zdech lezou stonožky, co vám klidně ukousnou palec. Nebo něco jinéh...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pařba v Bangkoku


DVD a Blu-ray filmu Pařba v Bangkoku

Zatím nevyšlo.


Související články

26.12.2016 00:32 Star Wars a Zpívej rozemlely Assassina i Pasažéry Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
19.12.2016 09:46 Nové Star Wars brutálně rozsekaly Willa Smithe Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
13.12.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
12.12.2016 18:00 Animovaná Vaiana do třetice válcuje, tentokrát Vánoční pařbu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
5.12.2016 00:02 Vaiana a Fantastická zvířata dál vládnou kinům Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pařba ve Vegas byl hit, kterému nešlo nepřát úspěch. Kombinace svižné režie, sympatických herců, dobrého scénáře a ožraleckých fórů, které si člověk alespoň občas holdující alkoholu prožil na vlastní kůži (nebo k tomu měl alespoň kousek), na diváky i kritiky zabrala. Druhý díl ale už nemůže být o hledání ztraceného kamaráda. Místo toho se spolu se čtveřicí hrdinů podíváme do Thajska, kde po prokokalené noci budou muset zjistit, proč je jeden z nich potetovaný a jak to vlastně bylo s tím transexuálem, který se motá okolo. Prostě víceméně to samé v bledě modrém. Tahle banda má ale na to, aby tenhle koncept zvládla ještě jednou prodat. Todd Phillips přivádí všechny staré známé a můžeme se těšit i na šíleného pana Chow, prý zatraceně drsného Liama Neesona a snad i znovu na Mika Tysona. Snad to bude stejná zábava jako minule.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.