Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Panna nebo orel

Panna nebo orel /2010

Režie: Will Gluck

Hrají: Amanda Bynes, Emma Stone, Malcolm McDowell, Stanley Tucci

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 17.9.2010

Na DVD od: 31.1.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Panna nebo orel

V kostce: "Emma Stone předstírá, že je školní poběhlice, a má to být nadmíru poučná zábava. Inu, zábava to docela je, ale postrádající mnoho ingrediencí, které by Easy A dotlačily do nadprůměru. Stavět se po bok filmů Johna Hughese zkrátka není moc dobrý nápad a s až na výjimky nudným hereckým ansáblem, rozklíženým scénářem a nevýraznou režií se to nevyplácí vůbec. Ve výsledku je z toho tedy průměr s výbornou hlavní hrdinkou, dobrovolně budící vzpomínky na časy, kdy to v žánru šlapalo o úroveň lépe."

Galerie obrázků filmu Panna nebo orel


Recenze filmu Panna nebo orel

Komedie roku! Nadcházející teenagerovská klasika! Božský film s božskou Emmou Stone! Nejen tyhle výkřiky jsme slyšeli ze zámoří. Easy A už stihlo vydělat skoro devítinásobek svého skromného rozpočtu, takže mu víc než přísluší status velkého hitu. Navíc všude, kam se hne, sbírá podezřele pozitivní ohlasy. Máme tedy před sebou novodobou žánrovou pecku, která hrdě kráčí ve šlépějích filmů Johna Hughese? Anebo jenom zapomenutelný film, který se o to vytrvale snaží?Easy A se musí přiznat hodně věc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Panna nebo orel


DVD a Blu-ray filmu Panna nebo orel

Zatím nevyšlo.


Související články

18.1.2017 18:00 Gibson odhalil svůj snový projekt Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
18.1.2017 09:47 Třetí Avengers shánějí posily Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
17.1.2017 18:00 Digitální Leia nebude Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
17.1.2017 13:00 Festival krátkých filmů zase v Praze. Co čekat? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
17.1.2017 10:01 Nové hvězdy pro Bonda? Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

V záplavě Gossip Girl, Beverly Hills, Melrose Place a jim podobných seriálů, které jakž takž sklízejí úspěch, není s podivem, že si chce i Hollywood jako takový sehnat nějakou svojí "drbnu". Easy A je toho jasným důkazem, vypráví přesně o tom, o čem jakýkoliv z výše zmiňovaných seriálů. O slečně, která drbe víc, než je zdrávo a o mládeži, která má peněz jak želez a jejíž osudy jsou ze záhadných důvodů nesmírně zajímavé. Ve filmu má drbání o něco větši hloubku, hlavní hrdinka si totiž komentováním sociálního života přivydělává na školu a navíc se sama dostává do "vyšších sfér společnosti", ve výsledku to ale bude asi o tom samém. Film stojí trochu na hraně mezi klasickou kino a direct-to-dvd produkcí, ať už námětem, nebo proto, že jeho režisér zatím nic jiného než teenagerskou komedii pro videopůjčovny nenatočil. Zachraňuje to akorát přítomnost Amandy Bynes a Emmy Stone. Počkat ... cože? ;)
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.