Pan Nikdo

Mr. Nobody

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Pan Nikdo

Pan Nikdo /2009

Režie: Jaco van Dormael

Hrají: Jared Leto, Diane Kruger, Sarah Polley, Rhis Ifans, Juno Temple

Česká premiéra: 15.7.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pan Nikdo

V kostce: "Nemo Nobody je devítiletý chlapec na důležité životní křižovatce. Nemo Nobody je poslední smrtelný muž, který vzpomíná na svůj život. Nemo Nobody je Pan Nikdo. Obrazově i zvukově opulentní slátanina opíjí blýskavým povrchem, ale svou nesmyslnost a přebujelost tváří v tvář mimózní pointě nezapře. Slovo "onanie" je provařené, ale k filmu Jaca van Dormaela skvěle sedí - i s těmi postorgasmickými rozpaky, že to nebylo zdaleka tak dobré jako skutečný sex v páru. :)"

Galerie obrázků filmu Pan Nikdo

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Pan Nikdo

Před třemi týdny jsem si odplivl na adresu Pana Nikdo v rámci karlovarského blogu a slíbil, že recenzi napíše někdo jiný. Slib bohužel musí být porušen, protože najít v redakci a v jejím okolí člověka, který by byl ochoten film vidět, zamyslet se nad ním a sepsat o něm text, je zcela nemožné. Stčko se s Panem Nikdo pral natřikrát. KarelR svůj úkol vzdal po deseti minutách s konstatováním, že si tam otravně hrají „na špatnou Vesmírnou odysseu“, a jako autor objednaný na recenzi mě začal ukecáv...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pan Nikdo

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pan Nikdo

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 17:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 18:00 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 253 příspěvků
10.3.2017 18:00 Rozhovor s Petrou Nesvačilovou: Musím natočit Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Nemo Nobody je obyčejný chlap s obyčejnou manželkou a obyčejnou rodinou. Tedy až do okamžiku, kdy se probudí v roce 2092 na Marsu a je mu sto dvacet let. Moc času už mu nezbývá, a tak ho napadne si před smrtí jen tak lehnout a trošku si popřemýšlet o svém životě. Brzy se do toho ale Nemo trošku zamotá a namísto jednoho života si představuje rovnou tři. Tři životy, tři alternativy, tři možnosti. Která pro něho byla ta nejlepší? A vybral si dobře? Režisér Jaco van Dormael sice zatím natočil jen dva celovečeráky, ale oba jsou hodnoceny více než dobře. Pokud tedy na filmy Toto hrdina a Osmý den dokáže navázat, čeká nás nejspíš hodně zajímavá podívaná.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.