Památkáři

The Monuments Men

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Památkáři

Památkáři /2013

Režie: George Clooney

Hrají: George Clooney, Matt Damon, Bill Murray, Cate Blanchett, Jean Dujardin

Česká premiéra: 27.2.2014

USA premiéra: 7.2.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Památkáři

V kostce: "George Clooney vyráží do druhé světové války, aby zachránil nakradené umělecké předměty. A natočil nejhorší film své režisérské kariéry. Památkáři jsou nudní a i když se před kamerou sešlo luxusní obsazení, samotní hrdinové jsou absolutně nezajímaví. Tenhle příběh by si zasloužil podstatně lepší film. A přitom stačilo jen dodat trošku hloubky postavám nebo malinko víc šlápnout na plyn. Takhle jde však o unylou a vlastně i docela otravnou podívanou. "

Galerie obrázků filmu Památkáři


Recenze filmu Památkáři

To, že George Clooney je super před kamerou i za ní, není žádná novinka. Navíc má čuch na zajímavé látky, což ukázal i tím, že se produkčně podílel na Argu. Jednoduše je to jeden z těch lidí, které by v Hollywoodu měli vyvažovat zlatem, ovšem i ti největší fandové se musí u takovýchhle osobností připravit na možnost, že někdy šlápnou vedle. Jako s Pamářkáři.Trailery navnadily, ale když se před několika měsíci stal z ambiciózní potenciální oscarovky film, jenž měl jít do kin na začátku února, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Památkáři


DVD a Blu-ray filmu Památkáři

Zatím nevyšlo.


Související články

13.1.2015 02:00 Zlaté glóby: Co musíte vidět Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
1.1.2015 09:30 Nejhorší filmy roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
8.7.2014 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
10.3.2014 00:49 Návrat 300 vynáší, první díl je ale nedostižný Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
5.3.2014 20:00 TOP 7: Nejlepší týmovky z Druhé světové Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

George Clooney je stejně dobrý herec jako režisér. Na jeho novinku The Monuments Men se tedy těšíme už proto, že ji režíruje a bude v ní i hrát. A navíc má hodně zajímavou zápletku. Ta se bude odehrávat během druhé světové války a má vyprávět o jednom elitním týmu. Ne vojáků, ale vědců, historiků, kurátorů a umělců. Jejich úkolem je dostat se co nejrychleji do Evropy a získat umělecká díla nedozírné hodnoty, které mají momentálně ve svém vlastnictví Adolf Hitler a jeho parta a jelikož se válka nevyvíjí ve prospěch Třetí říše, je dost možné, že slavná díla by mohla skončit pod koly tanků. Herecké obsazení je doslova boží a krom napravo zmíněných hvězd se objeví třeba i Bill Murray nebo John Goodman, takže věříme v hodně zajímavou podívanou.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.