Pád Londýna

London Has Fallen

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Pád Londýna

Pád Londýna /2015

Režie: Babak Najafi

Hrají: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Melissa Leo, Angela Bassett

Česká premiéra: 7.4.2016

USA premiéra: 4.3.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pád Londýna

V kostce: "Mike Banning si po vzoru Jacka Bauera dělá výlet do Londýna, kde někdo připravil (smrtonosnou) past na většinu světových lídrů. Druhý Pád je jednička s levným CGI a o něco méně šikovným režisérem. Jeho srdce ale bije stejně hlasitě, takže pokud chcete retrobéčko s vysokým počtem killů, můžete si klidně naložit, co se do vás vejde."

Galerie obrázků filmu Pád Londýna


Recenze filmu Pád Londýna

Vzpomínáte na Pád Bílého domu? Nečekaná hitovka se středním rozpočtem, středně velkou hvězdou a stejně tak středními ambicemi. A bylo z toho příjemné akční retro, které si přímo rochnilo v tom, že je ostrým eRkem, takže se cedily fucky mezi zuby a nože se bodaly do krku, zatímco vyděšení diváci slabších povah odvraceli zrak. A dvojka? Víc toho samého, což ostatně dokazují i zámořské recenze, které jsou stejně odsuzující jako když se Gerard Butler oblékl do postavy prezidentova bodyguarda popr...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pád Londýna

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pád Londýna

Zatím nevyšlo.


Související články

25.10.2016 08:53 Režisér Pána prstenů se vrací k fantasy Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků
7.9.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Srpen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
11.7.2016 19:00 Nejlepší filmy první poloviny roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
11.5.2016 03:00 Téma: Kolik zbytečných sequelů nás čeká v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
28.3.2016 15:02 Batman se Supermanem zlámali kasovní rekordy! Rubrika: Novinky Diskuze: 68 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Akční béčko Pád Bílého domu, ve kterém si to Gerard Butler rozdal s partou severokorejských teroristů, byl překvapivý úspěch. Tvůrcům se povedlo stlačit rozpočet do překvapivě nízkých čísel a na světě se našlo dost fandů, kteří ocenili hromadu headshotů, rozstřílených záporáků a patetických proslovů. Vlastně to bylo celkem fajn. Ve dvojce se přesuneme do Londýna, kam se sjedou světoví vůdci na pohřeb ministerského předsedy. A to je ideální šance pro další lumpy. I tentokrát ale bude připravený Gerard Butler, jenž by měl nafasovat parťáka od britské MI-6, a zase určitě ochotně pozabíjí spoustu lidí. Antoina Fuqu nahradí na režijní sesli Babak Najafi, který má na kontě druhý díl velmi solidní švédské gangsterky Snadný prachy a je podepsaný i pod dost možná nejlepším akčně-thrillerovým seriálem současnosti Banshee. 

© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.