Pacific Rim - Útok na Zemi

Pacific Rim

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (164)
Plakát k filmu Pacific Rim - Útok na Zemi

Pacific Rim - Útok na Zemi /2013

Režie: Guillermo del Toro

Hrají: Charie Hunnam, Idris Elba, Ron Perlman, Charlie Day, Rinko Kikuchi

Česká premiéra: 11.7.2013

USA premiéra: 12.7.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Pacific Rim - Útok na Zemi

V kostce: "Kašlat na lidi. Jsou malí! Roboti a příšery jsou velcí! Emoce ušlapávané, byť v sebelepším CGI, se ale stejně vždycky vrátí a kousnou vás do zadku. Nevím, jestli bojoval víc Del Toro za kamerou nebo já před plátnem, ale nakonec je z toho jen extrémně silná sedmička, která mne neodradí od dalšího zhlédnutí, ale jednoznačně symbolizuje lehké vystřízlivění. Big f*cking robots nejsou samospásní. Bay už to ví, Del Toro to teprve zjistí."

Galerie obrázků filmu Pacific Rim - Útok na Zemi


Recenze filmu Pacific Rim - Útok na Zemi

Může vás vůbec podobný snímek plně uspokojit, když máte desetipatrová očekávání? Není to snadné, ale Del Toro to dokázal. Chce se mi napsat svým způsobem, ale to by právě nebyla tak úplně pravda. Ještě než začneme Pacific Rim rozebírat, tak se přiznám, že mám slabost pro velké roboty, ať už animované nebo ty od Hasbr... pardon od Baye. Ne do té míry, abych si je nechal vytetovat nebo je nedejbože sbíral, ale na soubojích těch kovových titánů je opravdu něco z naplněných klukovských fantazií, ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Pacific Rim - Útok na Zemi

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Pacific Rim - Útok na Zemi

Zatím nevyšlo.


Související články

17.3.2017 09:45 Venom míří do kin! Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 259 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Guillermo del Toro o sobě v poslední době dával vědět hlavně jako producent. Pomáhal na svět menším hororům a nerežíroval, protože Hobit se odkládal tak dlouho, až se na něj vykašlal a chystaná adaptace příběhu H. P. Lovecrafta At the Mouth of Madness zase skončila kvůli vysokému rozpočtu a riziku malé návratnosti. Příští rok však konečně uvidíme del Tora tak, jak ho máme rádi. Pacific Rim by mělo být velkolepé sci-fi, v němž se všechny národy světa musí spojit, vyrobit gigantické roboty a nakopat řitě monstrům z vesmíru, která ničí svět. Zní to sice jako epizoda Strážců vesmíru, ale del Toro je dost velká jistota, že to tak nakonec neskončí. Monstra vždycky uměl, vysoké rozpočty nikdy nepotřeboval a akci taky zvládá, takže by z Pacific Rim nakonec mohl být jeden z nejzajímavějších filmů příštího léta. Doufejme, že si k němu najdou cestu i diváci, žádný z herců totiž není taková hvězda, aby tenhle projekt odtáhl. Ale co, když tam budou roboti a vetřelci, na to snad lidi přijdou.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.